Ekipa Čukaričkog odnela pobedu u Lučanima

LUČANI – Fudbaleri Čukaričkog iz Beograda, u utakmici rezultatskih preokreta, pobedili su danas kao gosti ekipu Mladost iz Lučana sa 4:3 (2:1), u 15. kolu Super lige Srbije.

Duel je sjajno otvorio tim Sima Krunića i do prednosti je došao pogotkom Mudrinskog u 9. minutu. U 21. minutu igrač Čukaričkog Ovusu zatresao je mrežu domaćina i doneo dva gola prednosti.

Međutim, ekipa Mladosti se nije predavala i u 40. minutu Lazar Jovanović postiže prvi gol, a zatim u 54. minutu dolazi do izjednačenja golom Janka Tumbaševića.

Odita golom u 62. minutu donosi prednost ekipi Mladosti.

U 75. minutu Mudrinski još jednim golom poravnava rezultat, a već u 81. minutu Stojanović postiže četvrti gol za goste, koji im je doneo i konačnu pobedu u ovom uzbudljivom meču.

Šef stručnog štaba Nenad Milovanović izjavio je da im se Čukarički ovog puta revanširao u odnosu na prošlu utakmicu.

,,Mnogo loše smo ušli u utakmicu. Neshvatljivo da danas primimo dva gola iz našeg kornera, bez pokušaja da uzmemo čistu loptu. To nije svojstveno za nas”, rekao je Milovanović.