Fudbaleri Partizana pobedili Vojvodinu

Fudbaleri Partizana pobedili su danas na svom terenu u Beogradu Vojvodinu sa 4:1, u derbi utakmici 17. kola Super lige Srbije.

Partizan je poveo 36. minutu golom Danila Pantića, a prednost je udvostručio Kvinsi Menig u 42. minutu. Gol za Vojvodinu postigao je Veljko Simić u 48. minutu.

Domaći su posle toga rešili utakmicu u razmaku od tri minuta. Prvo je u 69. minutu strelac bio Rikardo Gomeš, a konačan rezultat postavio je Miloš Jojić u 72. minutu.

Crno-beli su jedina neporažena ekipa u Super ligi, a posle 17. pobede prvi su na tabeli sa 47 bodova, šest više od Crvene zvezde, koja ima utakmicu manje.

Vojvodina je pretrpela drugi uzastopni poraz, ukupno peti u prvenstvu i zauzima peto mesto na tabeli sa 23 boda.

U sledećem kolu Partizan će igrati kao gost protiv Voždovca, a Vojvodina će dočekati Mladost iz Lučana.