Fudbaleri Partizna u plej-ofu kvalifikacija za LE

MALATIJA – Fudbaleri Partizana pasirali su se plej-of za plasman u Ligu Evrope, iako su izgubili od Turske Malatije 1:0 (1:0) u revanšu 3. kola kvalifikacija.
Crno-beli su ukupnim rezultatom 3:2 izborili narednu rudnu kvalifikacija za LE.

Jedini gol na meču postigao je Adis Jahović u 7. minutu posle greške odbrane Partizana i golmana Vladimira Stojković.

Najbolju šansu za izjednačenje crveno-beli imali su na kraju prvog poluvremena, kada je Umar Sadik bio u šansi, ali je njegov šut odbranio golman Malatije.

Do kraja meča domaći tim konstantno je napadao gol Partizana, ali su crno-beli uspeli da se odrane.

U nadoknadi vremena obe ekipe su imala po priliku za pogodak, ali su mreže ostale netaknute.

U plej-ofu za plasman u Ligu Evrope , Partizan će igrati protiv boljeg iz duela u kom se sastaju norveški Molde i grčki Aris, a Norvežani iz prvog meča imaju prednost od 3:0.