Fudbaleri Srbije izgubili od Japana

KOBE – Fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je danas od selekcije Japana 1:0 (0:0) u prijateljskom meču na Kirin kupu u Kobeu.

Izabranici Dragana Stojkovića imali su nekoliko prlika u prvih 45 minuta koje nisu uspeli da iskoriste, a već na startu drugog poluvremena Japan je došao do vođstva.

U 48. minutu mrežu Srbije zatresao je Ito, a isti igrač u 63. minutu na drugoj stativi pronašao Ada Onaivua, koji je postigao gol, ali je on zbog ofsajda poništen.

Imao je Japan šanse u nastavku meča, ali je Rajković uspeo da zaustavi pokušaje Takume Asana.

Ovo je prvi poraz Srbije otkako je Stojković postao selektor, a kombinovani tim na turneji u Japanu, prethodno je odigrao nerešeno sa Jamajkom (1:1).