Fudbaleri Železničara pobedili Voždovac u plej-autu Super lige

Fudbaleri Železničara iz Pančeva pobedili su večeras na gostujućem terenu Voždovac 3:2, u utakmici 34. kola Super lige Srbije.

Železničar je poveo u 13. minutu golom Branislava Kneževića, a izjednačio je Džunior Flemings u 35. minutu. Prednost Železničaru doneo je fudbaler domaće ekipe Matija Mitrović, koji je postigao autogol u 41. minutu, a treći gol postigao je Stefan Hajdin u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Konačan rezultat postavio je Flemings, svojim drugim golom na utakmici u 77. minutu.

Obe ekipe se bore za opstanak, Železničar je pretposlednji na tabeli plej-auta sa 32 boda, dva manje od Voždovca na 14. mestu koje vodi u baraž.

Ranije danas Novi Pazar je u Beogradu pobedio IMT 1:0, Javor je u Surdulici pobedio Radnik 1:0, a Spartak je u Subotici pobedio Radnički iz Niša 3:1.