Metalac sa igračem manje do boda protiv Partizana

Fudbaleri Metalca i Partizana odigrali su danas u Gornjem Milanovcu nerešeno 1:1, u utakmici desetog kola Super lige Srbije.

Partizan je poveo u 46. minutu golom Filipa Stevanovića, a bod Metalcu doneo je Filip Antonijević pogotkom u 81. minutu.

Crno-beli su drugi na tabeli sa 22 boda, odnosno imaju pet manje od Crvene zvezde koja ima meč menje, dok je Metalac na 12. poziciji sa 13 osvojenih bodova.

U prvih 45 minuta Partizan je bio bolji rival na terenu, ali nije bilo velikih uzbudjenja, pa se na odmor otišlo bez golova. Medjutim, odmah na početku nastavka, iz prvog napada, crno-beli su poveli golom Stevanovića u 46. minutu.

Metalac je u 62. minutu ostao sa igračem manje na terenu pošto je kapiten Miloš Vranjanin dobio drugi žuti karton, ali je domaći tim i pored toga uspeo da stigne do izjednačenja pogotkom Antonijevića u 81. minutu.

Crno-beli su do kraja meča imali nekoliko dobrih pokušaja, ali rezultat se nije menjao.

Partizan će u narednom kolu domaćeg šampionata, koje je na programu 17. oktobra, dočekati Crvenu zvezdu, dok će Metalac gostovati Javoru.