Ode lopta…negde: Magla je bila toliko gusta da igrači nisu videli ni gde šutiraju (video, foto)

Utakmica Superlige Srbije između Javora i Voždovca odigrana je u jedva regularnim uslovima na Gradskom stadionu Ivanjica, a susret je na kraju završen pobedom gostujuće ekipe rezultatom 2:1.

Domaćin se prvi radovao, a strelac za vodstvo Javora bio je Petković u 23. minutu. Prvo poluvreme završeno je rezultatom 1:1, a pogodak za ekipu iz Beograda postigao je Stanisavljević u 43. minutu.

Međutim, kada je počelo drugo poluvreme velika magla spustila se na teren, a u takvim uslovima bolje se snašao gostujući tim i pogotkom Gjorgjievskog u 59. minutu došao do tri boda.

Na Tviter profilu Voždovca odlučili su da se našale sa situacijom u kojoj se njihova ekipa našla u duelu s Javorom. Magla je bila toliko gusta da defanzivci nisu mogli da vide napadače svoje ekipe, a i publika je videla vrlo malo, praktično ništa, prenosi Klix.