Partizan izgubio u Laktašima od Igokee

Košarkaši Partizana pretrpeli su treći poraz u Jadranskoj ligi ove sezone, pošto su večeras u Laktašima izgubili od Igokee sa 71:64 (11:13, 21:25, 21:12, 18:14).

Najefikasniji u Partizanu bio je Petar Aranitović sa 24 poena, a „dvocifreni“ su bili i Božo Đumić sa 11 i Aleksandar Cvetković sa 10 poena.

Vuk Radivojević i Ivan Radenović postigli su po 12 poena, Aleksandar Ćapin 11, a Miloš Komatina 10 poena.

Partizan sada ima skor od jedne pobede i tri poraza, a Igokea ima tri trijumfa i poraz.

Partizan je vodio tokom većeg dela meča, ali je Igokea krajem treće i početkom četvrte četvrtine napravila seriju od 16:3, i od zaostatka 39:47 došla do vođstva 55:50. Partizan je prišao na poen zaostatka, a dva minuta posle toga nijedan tim nije dao koš i pravio je brojne greške.

Crno-beli su ponovo mogli da izjednače, ali je pri rezultatu 59:57 Adin Vrabac propustio oba slobodna bacanja. Nakon toga su gosti ređali greške, a Miloš Dimić i Ivan Radenović su postigli po koš, a onda je Vuk Radivojević postigao trojku za vođstvo 66:58, 72 sekunde pre kraja utakmice i tako prelomila utakmicu.