Pobeda Zvezde u Subotici

SUBOTICA -Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras Spartak 3:1 (2:1) u Subotici u trećem kolu Superlige Srbije.
Izabranici Dejana Stankoivća došli su do druge pobede u prvenstvu, čime su napravili dobru uvertiru pred meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona, koji ih očekuje u utorak protiv moldavskog Šerifa u Beogradu.
Zvezda je povela golom Mirka Ivanića u petom minutu meča, da bi domaćin do izjednačenja došao u 26. minutu autogolm Radovana Pankova.
El Fardu Ben je u 39. minutu zatresao mrežu Spartaka, ali signalizirano da je bio u ofsajdu, anakon konsultovanja VAR sistema potrvđeno da je pogodak bio regularan.
Konačan rezultat postavio je Nikola Krstović u prvom minutu nadoknade, ali je i posle ovog gola morala da se čeka VAR provera, koja je
Rezultati 3. kola Superlige: Proleter – Novi Pazar 2:2, Napredak – Radnički KG 0:1, danas: Spartak – Crvena zvezda, Radnik – Radnički Niš (21 sat).
Sutra: Čukarički – Metalac (18:55), Mladost – Vojvodina odloženo, Partizan – Voždovac (21), ponedeljak: TSC – Kolubara (19).