U svom stilu: Ibrahimović postigao tri gola, pa žestoko izvređao navijače (video)

U gradskom derbiju Los Anđeles Galaksi pobedio je FC LA rezultatom 3:2, a u centru pažnje bio je, ko drugi, nego Zlatan Ibrahimović.

Sve golove za Glaksi postigao je 37-godišnji Šveđanin koji nije izdržao da na kraju pošteno ne izvređa gostujuće navijače.

Gosti su do prednosti stigli u 4. minuti golom iz penala koji je realizovao Karlos Vela.

Ipak, samo četiri minuta kasnije, spektakularni Ibrahimović stupa na scenu i postiže fantastičan pogodak nakon driblinga sa 16 metara.

U 56. minutu Ibrahimović je drugi put zatresao mrežu, a pitanje pobednika rešio je u 70. minutu.

Do kraja je gostujući tim preko Vele u 97. minutu uspeo je da rezultat smanji na 3:2.

Ali, Zlatan je spektakularnu utakmicu i svoj het-trik u derbiju MLS lige začinio provokacijama na račun gostujućih navijača.

– Idite kući, male ku*vice – urlao je Ibrahimović posle susreta.