Utakmica u Paragvaju prekinuta jer je pas zaspao na terenu

VILJA ELIZA – Početak drugog poluvremena utakmice petog kola paragvajskog fudbalskog prvenstva između Sol Amerike i Gvaranija kasnio je zbog toga što je na terenu u Vilja Elizi zaspao jedan pas.

Sudija Derlis Lopez nije dao znak da se utakmica nastavi dok psa nisu probudili i izneli sa terena.

Sol Amerika slavila je na kraju sa 1:0 golom napadača Kristijana Dume iz penala u 76. minutu.

Neretko se dešava da životinje ulete na fudbalski teren, a to se desilo i na prošlogodišnjoj utakmici fudbalera Partizana u Ligi konferencija.

Crno-beli su u 6. kolu grupne faze remizirali protiv Anortozisa iz Famaguste (1:1), a pas je pred početak utakmice, dok su se fudbaleri zagrevali, izvršio veliku nuždu na terenu stadiona u Humskoj.