Vasiljević doneo pobedu fudbalerima Kolubara protiv Voždovca

LAZAREVAC – Fudbaleri Kolubare pobedili su večeras u Lazarevcu ekipu Voždovca rezultatom 1:0 (0:0) u meču 22. kola Superlige Srbije.

Voždovac je mogao da povede u 35. minutu, ali Miloš Pantović nije iskoristio penal. Kolubara je do pobede stigla pogotkom Nikole Vasiljevića u 79. minutu.

Voždovac je sedmi na tabeli sa 34 boda, dok je Kolubara osma sa 26. Voždovac će u narednom kolu na svom terenu dočekati Mladost iz Lučana, dok će Kolubara gostovati Čukaričkom.
Mladost i Vojvodina igrali su ranije danas u Lučanima bez pobednika, 1:1.

Sutra će biti odigrano tri meča 22. kola Superlige Srbije, a sastaće se: Radnički (N) – Radnik (13h), Crvena zvezda – Čukarički (15) i Napredak – Novi Pazar (17).

U nedelju su na programu preostala tri meča 22. kola SLS: Radnički (KG) – Javor (13), Mladost (NS) – TSC (15) i Spartak – Partizan (17).