Zvezda pobedila Napredak, na korak od pete uzastopne titule u Super ligi

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras na gostovanju Napredak sa 1:0, u meču pretposlednjeg, šestog kola plej-ofa Super lige Srbije.

Jedini gol na meču postigao je Ohi Omojžuanfo u 33. minutu, posle greške odbrane domaće ekipe.

Zvezda je u 49. minutu povela sa 2:0 golom Milana Gajića, ali je pogodak poništen posle intervencije VAR-a, pošto se u ofsajd poziciji našao El Fardu Ben.

Na tabeli Super lige Srbije Zvezda vodi sa 97 bodova, ima pet više od drugoplasiranog Partizana, koji meč protiv Voždovca na gostovanju igra u ponedeljak.

Napredak je upisao i šesti poraz u plej-ofu i nalazi se na osmom mestu sa 37 bodova.

U poslednjem kolu crveno-beli dočekuju Voždovac, a kruševački tim gostuje Čukaričkom.