Zvezda sigurna protiv Pazara na otvaranju sezone

Fudbaleri Zvezde pobedom su počeli odbranu titule u Super ligi Srbije, pošto su večeras na svom terenu pobedili Novi Pazar sa 3:0.

Strelci za pobednički tim bili su Srdjan Spiridonović u osmom, Mirko Ivanić u 13. minutu sa penala i Miloš Vulić u 85. minutu.

Zvezda je od početka utakmice dominirala na terenu, a sigurna i ubedljiva igra su joj posle samo 13 minuta donele i prednost od dva gola.

Izabranici Dejana Stankovića poveli su u osmom minutu pogotkom Spiridonovića, a posle sjajnog prodora i asestencije Aleksandra Kataija.

Pet minuta kasnije Ivanić je bio siguran sa bele tačke. Prethodno je u kaznenom prostoru oboren Tomane.

Zvezda je nastavila da redja šanse, ali golova nije bilo sve do 85. minuta kada je Vulić iz slobodnog udarca postavio konačan rezultat.

Crveno-beli u drugom kolu dočekuju Radnički iz Niša, dok Novi Pazar očekuje još jedan težak meč pošto će ugostiti Partizan.