Koridori Srbije saopštili su danas da je završena sanacija naprslina na deonici novoizgradjenog autoputa kroz Grdeličku klisuru.
U saopštenju se navodi da je izvodjač „Internal Inžinjering“ završio sanaciju o svom trošku, jer je autoput u garantnom roku.
To preduzeće istaklo je da je autoput potpuno bezbedan za saobraćaj, kao i da će stručni nadzor i investitor Koridori Srbije nastaviti da prate pojavu nedostataka u toku garantnog perioda i izdavati hitne instrukcije izvodjačima za njihovo otklanjanje.
U utorak je saopšteno da su se na deonici tog autoputa, izmedju Caričine Doline i tunela Manajle pojavile naprsline četiri centimetra dubine na površinskom sloju afalta na mestu gde je vršeno tehnološko prekidanje asfaltiranja u toku izgradnje.
(Beta)
Pratite Krstaricu na www.krstarica.com