Bioskopi

Repertoar bioskopa za 15. februar 2019.

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 011/3616-020

u 20h – Knedlica

Cine Grand Capitol Park Rakovica

Patrijarha Dimitrija 14, Beograd, tel. 011/6307-397

u 10.30h – Grinč 3D
u 10.30, 11.30, 13.30, 16.30h – Ko se boji vuka još 2 3D
u 10.45h – Eliot spašava Božić
u 11, 12.40, 14.20h – Aladin i leteći ćilim
u 11.15, 13.15, 15.15h – Lego film 2
u 12, 15h – Ko se boji vuka još 2
u 12.15h – Spajdermen – Novi svet 3D
u 12.30h – Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2
u 13, 15.20, 20, 22.20h – Alita: Borbeni anđeo 3D
u 14.30h – Povratak Meri Popins
u 14.35h – Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D
u 16h – Akvamen 3D
u 16.45, 21.50h – Escape Room
u 17h – Kralj Petar Prvi
u 17.15, 19, 20.45, 22.30h – Taksi bluz
u 17.40, 21h – Alita: Borbeni anđeo
u 18, 20.30h – Kako uhvatiti neženju?
u 18.35, 22.15h – Srećan dan smrti 2
u 18.45h – Mula
u 19.30, 21.45h – Berlin, volim te
u 19.45h – Knedlica

Cineplexx – Delta City

Jurija Gagarina 16/16A, tel. 011/2203-400

u 12.15h – Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2
u 12.30, 14.55, 17.20, 19.15, 19.45, 22.10h – Alita: Borbeni anđeo 3D
u 12.50h – Spajdermen – Novi svet
u 13, 14.40, 16.20h – Ko se boji vuka još 2 3D
u 13.20, 15, 16.45h – Aladin i leteći ćilim
u 14, 16.10, 17h – Lego film 2
u 14.30h – Povratak Meri Popins
u 15.20, 19.30h – Kako uhvatiti neženju?
u 17.10, 21.20h – Berlin, volim te
u 18, 20h – Srećan dan smrti 2
u 18.20, 20.10, 22h – Taksi bluz
u 18.30h – Promil do (k)raja
u 20.30h – Escape Room
u 21.40h – Akvamen 3D
u 22.05h – Mula
u 22.35h – Knedlica

Cineplexx – TC Ušće

Bulevar Mihajla Pupina 4, tel. 011/3113-370

u 11.50h – Spajdermen – Novi svet 3D
u 11.55h – Eliot spašava Božić
u 12.10, 13.10, 13.45, 14.45, 15.20, 16.20h – Ko se boji vuka još 2 3D
u 12.20, 14.30, 16.40h – Lego film 2
u 12.25, 14.15h – Grinč 3D
u 12.40, 14.20, 16h – Aladin i leteći ćilim
u 12.45, 15.10, 17.35, 18.50, 20, 21.15, 22.30h – Alita: Borbeni anđeo 3D
u 12.50, 15.05h – Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D
u 13, 15, 16.50, 18.40, 20.30, 22.20h – Taksi bluz
u 13.20, 18.20h – Povratak Meri Popins
u 13.45, 19h – Akvamen 3D
u 14.10h – Bamblbi 3D
u 15.50h – Kralj Petar Prvi
u 16.10, 20.10, 22.10h – Kako uhvatiti neženju?
u 16.25h – Boemska rapsodija
u 16.30, 18.30, 20.40, 22.40h – Escape Room
u 17h – Drugarčina
u 17.20, 19.40, 22h – Berlin, volim te
u 17.50, 19.50, 21.50h – Srećan dan smrti 2
u 17.55h – Marija Stjuart kraljica Škotske
u 18h – Knedlica
u 19.30, 22.35h – Glas
u 20.20, 22.50h – Mula
u 20.50h – Promil do (k)raja
u 21.45h – Leptir
u 22.05h – Južni vetar

Cineplexx Big Beograd

Višnjička 84, tel. 011/4040-780

u 12, 13, 13.40, 15.20, 17h – Ko se boji vuka još 2 3D
u 12.20, 14.50, 17.20, 18.50, 19.45, 21.15, 22.15h – Alita: Borbeni anđeo 3D
u 12.40, 14.10, 15, 17.15h – Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D
u 12.50h – Snežna kraljica: Svet ogledala 3D
u 13h – Spajdermen – Novi svet 3D
u 14, 15.45, 17.30h – Aladin i leteći ćilim
u 14.30, 16.20, 18.10, 20, 21.50h – Taksi bluz
u 14.40, 16.50h – Lego film 2
u 15.15h – Akvamen
u 16.30, 20.30, 22.30h – Srećan dan smrti 2
u 18h – Knedlica
u 18.30h – Promil do (k)raja
u 19, 21.20h – Mula
u 19.20, 21.45h – Berlin, volim te
u 19.30, 21.30h – Escape Room
u 20.10, 22h – Kako uhvatiti neženju?

CineStar Pančevo

Aviv Reatail park, Miloša Obrenovića 12, Pančevo, tel. 0901-011-011

u 11, 12.40, 16h – Ko se boji vuka još 2
u 11, 14.40, 16.45h – Lego film 2
u 11.20, 13.05, 14.50, 16.35h – Eliot spašava Božić
u 13.05, 15.30h – Aladin i leteći ćilim
u 13.20h – Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2
u 14.20h – Snežna kraljica: Svet ogledala
u 17.05, 21h – Mula
u 17.10, 21.50h – Alita: Borbeni anđeo
u 18.20h – Escape Room
u 18.50h – Berlin, volim te
u 19.15, 23.10h – Kako uhvatiti neženju?
u 20, 22.20h – Alita: Borbeni anđeo 3D
u 20.15, 22.10h – Srećan dan smrti 2
u 21.05, 22.50h – Taksi bluz

CK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra br. 8, tel. 011/2762-225

u 19h – Knedlica

Dvorana Kulturnog centra

Kolarčeva 6, tel. 011/2621-174

u 17h – Marija Stjuart kraljica Škotske
u 19h – Krivica
u 21h – Svi znaju

Fontana

Pariske komune 13, tel. 011/4128-142

u 13h – Aladin i leteći ćilim
u 15h – Lego film 2
u 17h – Taksi bluz
u 19h – Berlin, volim te
u 21h – Alita: Borbeni anđeo 3D

Kombank dvorana

Dečanska 14, tel. 011/4250-100

u 10.40, 12.40, 14h – Aladin i leteći ćilim
u 10.55h – Eliot spašava Božić
u 11, 14.30h – Ko se boji vuka još 2
u 11.30, 12.20, 15.45h – Ko se boji vuka još 2 3D
u 11.35h – Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D
u 12.30, 15.15h – Lego film 2
u 13, 19.30, 21.50h – Alita: Borbeni anđeo 3D
u 13.40h – Akvamen 3D
u 14.20h – Povratak Meri Popins
u 16.15, 17.10h – Alita: Borbeni anđeo
u 16.20 18.10, 20.40h – Taksi bluz
u 16.50h – Knedlica
u 17.15h – Kralj Petar Prvi
u 18.35h – Kolet
u 19, 21.15h – Berlin, volim te
u 19.45, 21.30h – Kako uhvatiti neženju?
u 20h – Boemska rapsodija
u 22.30h – Mula
u 22.35h – Srećan dan smrti 2

Roda Sinepleks

Požeška 83a, tel. 011/2545-260

u 11.15h – Ko se boji vuka još 2 3D
u 11.45, 14.30h – Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D
u 12, 16.30h – Aladin i leteći ćilim
u 13.15h – Eliot spašava Božić
u 14h – Lego film 2
u 15, 20, 22.15h – Alita: Borbeni anđeo 3D
u 16.30, 18.30, 20.30h – Taksi bluz
u 17.15, 22.15h – Srećan dan smrti 2
u 18.30h – Kako uhvatiti neženju?
u 19.45h – Berlin, volim te
u 22h – Escape Room

Takvud Sinepleks

Kneza Miloša 7, tel. 011/3236-517

u 13, 14.45h – Ko se boji vuka još 2
u 13.10, 15.30, 18h – Povratak Meri Popins
u 13.20, 14.15h – Aladin i leteći ćilim
u 14, 15.45h – Ko se boji vuka još 2 3D
u 15.20h – Lego film 2
u 16, 18.30, 21h – Alita: Borbeni anđeo 3D
u 16.15, 18.15, 20.15h – Taksi bluz
u 17.30, 20.30h – Srećan dan smrti 2
u 17.40, 20h – Berlin, volim te
u 19.30h – Escape Room
u 21.30h – Kako uhvatiti neženju?
u 22.10h – Alita: Borbeni anđeo
u 22.20h – Mula
u 22.30h – Glas

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, tel. 011/263-0550

(Nema projekcija)

Bioskop Dragan Gaga Nikolić

Kapetan Mišina 6a, tel. 011/4142-163

(Nema projekcija)

Centar za kulturnu dekontamina

Birčaninova 21, tel. 011/3610-270

(Nema projekcija)

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, tel. 011/2691-442

(Nema projekcija)

Dom omladine

Makedonska 22, tel. 011/3220-127

(Nema projekcija)

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, tel. 011/3552-678

(Nema projekcija)

Kinoteka

Kosovska 11, tel. 011/3248-250

(Nema projekcija)

Kinoteka

Uzun Mirkova 1, tel. 011/2622-555

(Nema projekcija)

UK „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a, tel. 011/414-2163

(Nema projekcija)