Bioskopi

Repertoar bioskopa za 16. januar 2019.

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 011/3616-020

u 20h – Džulijet

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, tel. 011/263-0550

u 16.30h – Vongar
u 18.30h – Džulijet
u 20.30h – Na plaži Česil

Cine Grand Capitol Park Rakovica

Patrijarha Dimitrija 14, Beograd, tel. 011/6307-397

u 14, 15.40, 17.20h – Snežna kraljica: Svet ogledala 3D
u 14.15, 17.45h – Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D
u 14.30, 16.15h – Petar Pan i magična knjiga Nedođije
u 14.50h – Snežna kraljica: Svet ogledala
u 15.15h – Grinč 3D
u 15.30h – Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2
u 16.30h – Bela i Sebastijan 3 – Najbolji prijatelji
u 16.40h – Bamblbi 3D
u 17, 19.40h – Akvamen 3D
u 18, 20.30h – Kralj Petar Prvi
u 18.20, 20, 22h – Džulijet
u 18.45, 21.20h – Akvamen
u 19, 21h – Kralj lopova
u 20.15h – Boemska rapsodija
u 22.20h – Drugi čin

Cineplexx – Delta City

Jurija Gagarina 16/16A, tel. 011/2203-400

u 14.30, 15.45, 16.45, 17.30, 18h – Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D
u 14.30, 16.20, 17, 18.10h – Snežna kraljica: Svet ogledala 3D
u 15h – Petar Pan i magična knjiga Nedođije
u 15.15h – Bamblbi 3D
u 15.20h – Grinč 3D
u 17.15h – Spajdermen – Novi svet 3D
u 18.45, 22.50h – Džulijet
u 19h – Kralj Petar Prvi
u 19.30, 19.45, 21.30, 22.15, 22.30h – Akvamen 3D
u 20, 22.10h – Kralj lopova
u 20.15, 22.45h – Južni vetar
u 20.45h – Drugi čin

Cineplexx – TC Ušće

Bulevar Mihajla Pupina 4, tel. 011/3113-370

u 14.50h – Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D
u 15, 15.10, 17.15, 18.15, 20.30h – Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D
u 15, 16.50h – Spajdermen – Novi svet 3D
u 15.15h – Petar Pan i magična knjiga Nedođije
u 15.20h – Smrtonosne mašine 3D
u 15.20, 16.30, 17.10, 18.20h – Snežna kraljica: Svet ogledala 3D
u 15.50h – Grinč 3D
u 16, 21.45h – Bamblbi 3D
u 17.05h – Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D
u 17.15, 19, 20, 21.50, 22.45h – Akvamen 3D
u 17.20, 19.30, 22h – Kralj Petar Prvi
u 17.40, 20.10, 22.20h – Kralj lopova
u 17.50, 20.20, 22.50h – Južni vetar
u 19.10, 21.45h – Boemska rapsodija
u 19.40, 22.10h – Krid 2
u 19.45, 22.55h – Drugi čin
u 19.50, 21.55h – Džulijet
u 21h – Taksi bluz
u 22.45h – Robin Hud

Cineplexx Big Beograd

Višnjička 84, tel. 011/4040-780

u 15, 16, 17.15h – Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D
u 15.10, 17h – Petar Pan i magična knjiga Nedođije
u 15.40, 16.50, 17.30h – Snežna kraljica: Svet ogledala 3D
u 15.45h – Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D
u 15.50h – Spajdermen – Novi svet 3D
u 16.20, 18.20h – Grinč 3D
u 17.40, 20, 22.10h – Kralj lopova
u 18.10, 21.30h – Bamblbi 3D
u 18.15, 19.30, 21, 22.15h – Akvamen 3D
u 18.50h – Boemska rapsodija
u 18.50, 21.20h – Kralj Petar Prvi
u 19.20, 21.50h – Južni vetar
u 20.15, 22.20h – Drugi čin
u 20.30, 22.30h – Džulijet

CineStar Pančevo

Aviv Reatail park, Miloša Obrenovića 12, Pančevo, tel. 0901-011-011

u 16.20h – Grinč
u 16.30h – Snežna kraljica: Svet ogledala
u 16.45h – Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D
u 17.15, 22.20h – Kralj Petar Prvi
u 18.05, 20.10h – Kralj lopova
u 18.20, 21.05h – Akvamen 3D
u 18.55, 20.55h – Drugi čin
u 19.35h – Akvamen
u 22.15h – Južni vetar

CK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra br. 8, tel. 011/2762-225

u 17h – Petar Pan i magična knjiga Nedođije
u 18.30, 21h – Kralj Petar Prvi

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, tel. 011/2691-442

u 20h – Nova godina – Novi srpski animirani film

Dvorana Kulturnog centra

Kolarčeva 6, tel. 011/2621-174

u 17h – Radionica
u 19h – Godina majmuna, Makedonija, Srbija
u 21h – Farenhajt

Fontana

Pariske komune 13, tel. 011/4128-142

u 16.40h – Kralj Petar Prvi
u 18.45h – Akvamen 3D
u 21.10h – Džulijet

Kinoteka

Kosovska 11, tel. 011/3248-250

u 17.30h – Parižanka (FRA/ITA, 1957)
u 20h – Ljubav po podne (SAD, 1957)

Kombank dvorana

Dečanska 14, tel. 011/4250-100

u 14, 15.45h – Petar Pan i magična knjiga Nedođije
u 14.20, 16.45h – Snežna kraljica: Svet ogledala 3D
u 14.45, 17h – Bela i Sebastijan 3 – Najbolji prijatelji
u 15h – Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2
u 15.15h – Grinč 3D
u 15.30, 18, 20.30h – Kralj Petar Prvi
u 16h – Snežna kraljica: Svet ogledala
u 17.20, 22h – Akvamen 3D
u 17.30h – Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D
u 17.45, 20.15h – Boemska rapsodija
u 18.45, 20, 22.15h – Džulijet
u 19h – Drugi čin
u 19.40h – Akvamen
u 20.40, 22.40h – Kralj lopova
u 21h – Teret

Roda Sinepleks

Požeška 83a, tel. 011/2545-260

u 15.15h – Petar Pan i magična knjiga Nedođije
u 16h – Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D
u 16.30, 18.15h – Snežna kraljica: Svet ogledala 3D
u 17.15h – Spajdermen – Novi svet 3D
u 18, 20.15h – Kralj Petar Prvi
u 19.30h – Drugi čin
u 20, 22.15h – Južni vetar
u 21.30h – Akvamen 3D
u 22.30h – Kralj lopova

Takvud Sinepleks

Kneza Miloša 7, tel. 011/3236-517

u 15.10, 17.15h – Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2
u 15.15h – Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D
u 15.30, 17.10h – Snežna kraljica: Svet ogledala
u 15.45, 18h – Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D
u 16.30, 18.15h – Grinč
u 17, 19.40, 22.20h – Akvamen 3D
u 18.50, 21.10h – Kralj Petar Prvi
u 19.20, 22h – Kralj lopova
u 20h – Džulijet
u 20.15h – Bamblbi 3D
u 21.30h – Boemska rapsodija
u 22.30h – Smrtonosne mašine 3D

Bioskop Dragan Gaga Nikolić

Kapetan Mišina 6a, tel. 011/4142-163

(Nema projekcija)

Centar za kulturnu dekontamina

Birčaninova 21, tel. 011/3610-270

(Nema projekcija)

Dom omladine

Makedonska 22, tel. 011/3220-127

(Nema projekcija)

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, tel. 011/3552-678

(Nema projekcija)

Kinoteka

Uzun Mirkova 1, tel. 011/2622-555

(Nema projekcija)

UK „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a, tel. 011/414-2163

(Nema projekcija)