U trendu

Pozorišta


Napomena: pre odlaska na predstavu uvek proverite termin na sajtu pozorišta.

Narodno pozorište
Trg Republike 1
tel. 011/2620-946
radno vreme blagajne od 10 do 14h i od 15h do početka predstave
Velika scena
17. oktobar u 19.30hDama s kamelijama, balet, premijerna obnova
18. oktobar u 19.30hRigoleto, opera Đuzepea Verdija
19. oktobar u 19.30hRodoljupci, drama Jovana Sterije Popovića
20. oktobar u 20hKoncert baleta Opere Kaira, u čast Egipta kao počasnog gosta 64. Beogradskog sajma knjiga
23. oktobar u 19.30hLabudovo jezero, balet P.I. Čajkovskog
24. oktobar u 19.30hMarija Stjuart, drama Fridriha Šilera
25. oktobar u 19.30hGospođa ministarka, komedija Branislava Nušića
26. oktobar u 19.30hVelika drama, drama Siniše Kovačevića
28. oktobar u 19.30hČrna mati zemla, gostuje Zagrebačko kazalište mladih
29. oktobar u 19.30hSan letnje noći, komedija V. Šekspira
30. oktobar u 19.30hNa uranku, opera Stanislava Biničkog, premijera
31. oktobar u 19.30hČudo u Šarganu, drama, Ljubomir Simović
Scena „Raša Plaović“
19. oktobar u 20hKoncert u organizaciji turskog Kulturnog centra
20. oktobar u 20.30hŽenidba, komedija Nikolaja Gogolja
21. oktobar u 20.30hBalkanski špijun, drama Dušana Kovačevića
22. oktobar u 20.30hBalkanski špijun, drama Dušana Kovačevića
24. oktobar u 20.30hMali bračni zločini, drama, Erik E. Šmit
25. oktobar u 20.30hŽenski orkestar, drama, Žan Anuj
26. oktobar u 20.30hBolivud, autorski projekat Maje Pelević
27. oktobar u 20.30hZli dusi, drama , T. M. Rigonat, po romanu F. M. Dostojevskog
28. oktobar u 20.30hDevedesete, drama Gorana Milenkovića
29. oktobar u 20.30hU slavu izuzetnih, Desanki za večnost, posvećeno Jeleni Jovanović Žigon
30. oktobar u 20.30hŽenidba, komedija Nikolaja Gogolja
Jugoslovensko dramsko pozorište
Kneza Milana 50
tel. 011/2644-447
Scena „Ljuba Tadić“
18. oktobar u 20hUobraženi bolesnik, Žan Batist Poklen Molijer
19. oktobar u 20hMesec dana na selu, Ivan Sergejevič Turgenjev
20. oktobar u 20hHotel „Slobodan promet“, Žorž Fejdo, režija: Boris Liješević
21. oktobar u 20hIzdaja, Harold Pinter
22. oktobar u 20hTartif, Ž. B. P. Molijer
23. oktobar u 20hPod žrvnjem, Vilijam Šekspir, režija: Aleksandar Popovski
28. oktobar u 20hLorencačo, Alfred de Mise, režija Boris Liješević
29. oktobar u 20hLorencačo, Alfred de Mise, režija Boris Liješević
30. oktobar u 20hVrat od stakla, Biljana Srbljanović
31. oktobar u 20hUjka Vanja, Anton Pavlovič Čehov
Studio „JDP“
17. oktobar u 20.30hSudnji dan, Neil Labute, režija Jana Maričić
19. oktobar u 20.30hDok nas smrt ne razdvoji, (nezavisna produkcija „Radionica integracije“)
21. oktobar u 20.30hMarks u Sohou, Hauard Zin
22. oktobar u 20.30hMarks u Sohou, Hauard Zin
23. oktobar u 20.30hSudnji dan, Neil Labute, režija Jana Maričić
24. oktobar u 20.30hNatan Mudri
30. oktobar u 20.30hBalava, Dunja Matić, režija Andrej Nosov
31. oktobar u 20.30hSmrt fašizmu: O ribarima i slobodi, nezavisna produkcija „Reflektor teatar“
Beogradsko dramsko pozorište
Mileševska 64a
tel. 011/2837-000
radno vreme blagajne od 10 do 15h i od 17.30 do 20.30h
Scena „Rade Marković“
17. oktobar u 20hCrna kutija, Ana Đorđević, režija: Andrej Nosov
19. oktobar u 20hLet iznad kukavičjeg gnezda, Ken Kizi, 200. izvođenje
20. oktobar u 20hLet iznad kukavičjeg gnezda, Ken Kizi
22. oktobar u 20hTri klase i gospođa Nušić, Vladimir Đurđević
23. oktobar u 20hTri klase i gospođa Nušić, Vladimir Đurđević
24. oktobar u 20hTri klase i gospođa Nušić, Vladimir Đurđević
25. oktobar u 20hKad su cvetale tikve, Dragoslav Mihailović
26. oktobar u 20hKad su cvetale tikve, Dragoslav Mihailović
27. oktobar u 20hKad su cvetale tikve, Dragoslav Mihailović
29. oktobar u 20hKlošmerl, Gabrijel Ševalje
30. oktobar u 20hKlošmerl, Gabrijel Ševalje
31. oktobar u 20hKlošmerl, Gabrijel Ševalje
Nova scena
17. oktobar u 20.30hSumrak bogova
18. oktobar u 20.30hMleko, Vasilis Kacikonuris
20. oktobar u 20.30hMleko, Vasilis Kacikonuris
22. oktobar u 20.30hEling, Simon Bent
23. oktobar u 20.30hEling, Simon Bent
24. oktobar u 20.30hEling, Simon Bent
25. oktobar u 20.30hIgra parova, M. Zupančič
26. oktobar u 20.30hIgra parova, M. Zupančič
27. oktobar u 20.30hIgra parova, M. Zupančič, 200. izvođenje
30. oktobar u 20.30hDraga Jelena, Ljudmila Razumovska
31. oktobar u 20.30hDraga Jelena, Ljudmila Razumovska
Atelje 212
Svetogorska 21
tel. 011/3246-146
radno vreme blagajne radnim danima od 10 do 13h i od 18h do početka predstave
sredom samo pre podne, nedeljom samo posle podne, subotom zatvoreno
Scena Mira Trailović
17. oktobar u 20hPetrijin venac, D. Mihailović
18. oktobar u 20hMrešćenje šarana, A. Popović
19. oktobar u 20hLjubavno pismo, Z. Fazlagić, Z. Bačić
20. oktobar u 20hMoja ti, O. Dimitrijević
21. oktobar u 20hJesenja sonata, I. Bergman
24. oktobar u 20hNoćna straža, F. Šili
25. oktobar u 20hMrešćenje šarana, A. Popović
26. oktobar u 20hLjubavno pismo, Z. Fazlagić, Z. Bačić
27. oktobar u 20hJesenja sonata, I. Bergman
29. oktobar u 20hPetrijin venac, D. Mihailović
30. oktobar u 20hNoćna straža, F. Šili
31. oktobar u 20hKonstelacije, N. Pejn, gostuje Teatar Egzit, Zagreb
Scena Petar Kralj
17. oktobar u 20.30hNoževi u kokoškama, D. Harover
18. oktobar u 20.30hRežim ljubavi, T. Šljivar
19. oktobar u 20.30hOvaj će biti drugačiji, S. Bajac
20. oktobar u 20.30hKonstelacije, N. Pejn
21. oktobar u 20.30hDetroit, Lisa D Amur
25. oktobar u 20.30hOvaj će biti drugačiji, S. Bajac
26. oktobar u 20.30hNoževi u kokoškama, D. Harover
27. oktobar u 20.30hRežim ljubavi, T. Šljivar
29. oktobar u 20.30hPomorandžina kora, Maja Pelević
30. oktobar u 20.30hStvaranje čoveka, T. Grumić
31. oktobar u 20.30hČekajući Godoa, Semjuel Beket
Pozorište na Terazijama
Terazije 29
tel. 011/3229-943
radno vreme blagajne od 13 do 19.30h, nedeljom od 17 do 19.30h, ponedeljkom zatvoreno
Velika scena
17. oktobar u 19.30hBrodvejske vragolije, Lisa Lambert, Greg Morison
18. oktobar u 19.30hZona Zamfirova, Kokan Mladenović, po motivima pripovetke Stevana Sremca
19. oktobar u 19.30hČikago, mjuzikl u režiji Kokana Mladenovića
20. oktobar u 19.30hInside Out, mjuzikl, tekst Doug Haverty, režija: Ana Grigorović
23. oktobar u 19.30hMister Dolar, mjuzikl u režiji i adaptaciji Vladimira Lazića
24. oktobar u 19.30hGlavo luda, mjuzikl u režiji Nikole Bulatovića
25. oktobar u 19.30hFantom iz opere, Gaston Leru
26. oktobar u 19.30hMama mia!, mjuzikl u režiji Juga Radivojevića
27. oktobar u 19.30hProducenti, mjuzikl u režiji Juga Radivojevića
29. oktobar u 19.30hInside Out, mjuzikl, tekst Doug Haverty, režija: Ana Grigorović
30. oktobar u 19.30hZona Zamfirova, Kokan Mladenović, po motivima pripovetke Stevana Sremca
Zvezdara teatar
Milana Rakića 38
tel. 011/2411-484
radno vreme blagajne radnim danima od 9 do 15h, subotom od 11 do 15h, nedeljom od 11 do 13h, i dva sata pre početka predstave
Scena Danilo Bata Stojković
19. oktobar u 19.30hOsama-kasaba u Njjorku, Vladimir Kecmanović, Kosta Peševski. Darko Bajić
20. oktobar u 19.30hFeliks, V. Kecmanović, K. Peševski, D. Bajić
23. oktobar u 19.30hLjubav u Savamali, Ivan M. Lalić
24. oktobar u 19.30hPasivno pušenje, N. Romčević
25. oktobar u 19.30hPasivno pušenje, N. Romčević
26. oktobar u 19.30hOsama-kasaba u Njjorku, Vladimir Kecmanović, Kosta Peševski. Darko Bajić
27. oktobar u 19.30hOsama-kasaba u Njjorku, Vladimir Kecmanović, Kosta Peševski. Darko Bajić
28. oktobar u 19.30hBajka o pozorištu, Vladimir Đurđević
29. oktobar u 19.30hLjubav u Savamali, Ivan M. Lalić
31. oktobar u 19.30hKumovi, Dušan Kovačević
Nova scena
18. oktobar u 20hČorba od kanarinca, Milopš Radović
20. oktobar u 20hBoing-boing, Mark Kamoleti
23. oktobar u 20hVečera budala, F. Veber
25. oktobar u 20hVečera budala, F. Veber
26. oktobar u 20hVoz, Kormak Makarti
27. oktobar u 20hVoz, Kormak Makarti
29. oktobar u 20hSuze su OK, M. Bobić Mojsilović
30. oktobar u 20hGeneralna proba samoubistva, Dušan Kovačević
Bitef teatar
Skver Mire Trailović br. 1
tel. 069/8992-400
17. oktobar u 20hGradovi kojih više nema
Malo pozorište „Duško Radović“
Aberdareva 1, Tašmajdanski park
tel. 011/7858-440
Dečija scena
19. oktobar u 17hKnjiga lutanja, D. Aćin / M. Pelević
20. oktobar u 12hNaglavačke, D. Aćin i K. Levi
23. oktobar u 20hSrce u junaka Kraljevića Marka, premijera
25. oktobar u 10.30hSrce u junaka Kraljevića Marka, prva repriza
26. oktobar u 17hSudbina jednog Čarlija, A. Tomović
27. oktobar u 12hSrce u junaka Kraljevića Marka
29. oktobar u 10, 12hPatuljak Nosonja, gostovanje Samarskog pozorišta lutaka, Rusija
30. oktobar u 10, 12hPatuljak Nosonja, gostovanje Samarskog pozorišta lutaka, Rusija
31. oktobar u 10.30hMobi Dik, režija S. Trišić
Scena za mlade
25. oktobar u 20hBonton , Jasminka Petrović /Mila Mašović Nikolić
30. oktobar u 20hPlavi čuperak, Miroslav Aleksić, režija Sandra Rodić Janković
31. oktobar u 20hVeliki odmor, O. Đorđević
Pozorište lutaka „Pinokio“
Bulevar maršala Tolbuhina 1
tel. 011/2691-715
Dečja scena
17. oktobar u 10.30hAlisa u zemlji čuda
Pozorište „Boško Buha“
Trg Republike 3
tel. 064-8242-250
Bilatelarnica: UK Vuk Karadžić, Bulevar Kralja Aleksandra 77a
Dečija scena
17. oktobar u 12hZvezdarski vitez
Pozorište „Slavija“
Svetog Save 16-18
tel. 011/2436-995
17. oktobar u 20hBrak mrak, po A Amuri /T. Puharić
18. oktobar u 20hKaramazovi/Sablasni eros, F. M. Dostojevski
19. oktobar u 20hOpasna ljubavna igra, Branislav Nušić
20. oktobar u 20hBrakolomije, Kalina Kovačević, Bojana Stefanović, Aleksandar Srećković, Nenad Stojmenović
21. oktobar u 20hJazavac pred sudom, Petar Kočić
22. oktobar u 20hKum nije dugme, I. Panić / T. Puharić
23. oktobar u 20hŽena bez srca, Branislav Nušić
24. oktobar u 20hJasmin na stranputici, Ljiljana Lašić
25. oktobar u 20hGlumica, B. Knežević /B. Puletić / V. Mitrović, premijera
26. oktobar u 20hCacijev uspomenar, Milan Caci Mihailović (smeh do suza)
27. oktobar u 20hSve će to narod pozlatiti, L. Lazarević
28. oktobar u 20hViolina, daire i pegla, N. Koljada / S. Bodraža, premijera
29. oktobar u 20hUpoznaj mog tatu, Alan Ejkborn / Staša Koprivica
30. oktobar u 20hSamci i samice, R. Vukotić
31. oktobar u 20hBrak mrak, po A Amuri /T. Puharić
UK „Vuk Karadžić“
Bulevar Kralja Aleksandra 77a
tel. 064/2424-860
Scena Kult
Bulevar revolucije 77a
tel. 2424-860
17. oktobar u 20hJa sam ptica, ja sam sve
KC Rakovica
M. Kranjca 7
tel. 011/3582-493
17. oktobar u 20hSvlačenje, Mirjana Bobić Mojsilović
KC Čukarica
Turgenjevljeva 5
tel. 011/3552-678
Večernja scena
Turgenjevljeva 5
tel. 3552-678
17. oktobar u 20hUpoznaj mog tatu
Teatar Le Studio
Poenkareova 26a
tel. 064/187-1731
19. oktobar u 20hRaspareni par, Nil Sajmon
26. oktobar u 20hIstrajnost, inspirisana dramom „Parobrod istrajnost“ Šarla Vildraka
Centar za kulturu „Vlada Divljan“
Mitropolita Petra br. 8
tel. 011/2762-225
Scena „Stamenković“
17. oktobar u 20hDobar čovek
Guarnerius
Dž. Vašingtona 12
tel. 011/3345-237
Nema predstava
Opera & Theatre Madlenianum
Glavna 32, Zemun
tel. 011/3162-797
Nema predstava
Teatar Carte Blanche
Karađorđeva 9
tel. 011/4209-070
Nema predstava
Akademija 28
Nemanjina 28
tel. 011/3616-020
Nema predstava
B. Krsmanović
Balkanska 4
tel. 011/3613-451
Nema predstava
BELEF
Ilije Garašanina 24
tel. 011/3238-341
Nema predstava
Dah teatar
Resavska 76, KUD Abrašević
tel. 011/7449-807
Nema predstava
Dečiji kulturni centar
Takovska 8
tel. 011/3242-013
Nema predstava
Dečje pozorište „Čarapa“
Španskih boraca 24
tel. 011/3133-673
Nema predstava
Dom Jevrema Grujića
Svetogorska 17
tel. 011/4073-612
Nema predstava
Dom kulture „Studentski grad“
Bulevar Zorana Đinđića 179
tel. 011/2691-442
Nema predstava
Dom omladine
Makedonska 22
tel. 011/3220-127
Nema predstava
Kombank dvorana
Dečanska 14
tel. 011/4250-100
Nema predstava
KPGT
Međunarodni art centar, Radnička 3
066/977-3129
Nema predstava
Kuća Đure Jakšića
Skadarska 34
tel. 011/7230-302
Nema predstava
Manakova kuća
Gavrila Principa 5
tel. 064/1022-241
Nema predstava
Muzej Narodnog pozorišta
Francuska 3
tel. 011/3284-473
Nema predstava
Muzej pozorišne umetnosti
Gospodar Jevremova 19
tel. 011/2626-630
Nema predstava
Narodni muzej u Beogradu
Trg Republike 1a
tel. 011/3306-000
Nema predstava
Pan teatar
Bulevar Kralja Aleksandra 298
tel. 011/2418-524
Nema predstava
Pozorištance „Puž“
R. Grujića 21
tel. 011/2438-036
radno vreme blagajne svakog dana od 9 do 16h, petkom od 9 do 18h
Nema predstava
Pozorište „Dadov“
D. Maksimović 6/I
tel. 011/3243-643
radno vreme blagajne od 9 do 21h
Nema predstava
Radionica integracije
B. Krsmanovića 28a, Bara Venecija
tel. 011/2030-570
Nema predstava
Ruski dom
Kraljice Natalije 33
tel. 011/2642-178
Nema predstava
SKC
Kralja Milana 48
tel. 011/3602-036
Nema predstava
Teatar 78
Resavska 78
tel. 011/3615-307
Nema predstava
Teatar Levo
Resavska 11
tel. 011/3233-002
Nema predstava
Teatar na Savi
Nehruova ulica (Blok 45), Savski kej
tel. 011/6516-066
Nema predstava
UK „Palilula“
Mitropolita Petra 8
tel. 011/2762-225
Nema predstava
UK Stari grad
Kapetan Mišina 6
tel. 011/4142-163
Nema predstava
UK Stari grad
Kapetan Mišina 6a
tel. 011/4142-168
Nema predstava
Fakultet dramskih umetnosti
Bulevar umetnosti 20
tel. 011/2135-684
Nema predstava
Centar za kulturnu dekontaminaciju
Birčaninova 21
tel. 011/3610-270
Nema predstava