Evo kojim danima su žene najraspoloženije za vođenje ljubavi

Utiče veliki niz faktora

Dame, ukoliko niste raspoložene za seks vikendom možete da odahnete, najnovije istraživanje kaže da postoji veza između vođenja ljubavi i dana u nedelji ili mesecu.

Na ženski libido utiču razni spoljni, ali i unutrašnji faktori, dok je, čini se, muška želja za seksom uvek ista, snažna i uvek izražena.

Ukoliko ste mislili da su žene za seks raspoložene vikendom, onda ste se prevarili. Zapravo u pitanju su specifični dani u mesecu.  Najjači libido je neposredno pre i za vreme plodnih dana, tačnije, vrlo brzo nakon završetka onih dana.

Međutim, osim hormona na želju za seksom utiče veliki niz faktora, a između ostalog i to koji je dan u nedelji. Istraživanje sprovedeno na velikom uzorku slobodnih žena u ozbiljnim vezama otkrilo je da će slobodne žene najpre voditi ljubav ponedeljkom i sredom, dok one u vezi akciju ostavljaju za petak ili subotu.

Pratite Krstaricu na www.krstarica.com