Jagodina – Šefler, treće kolo Kupa EHF

JAGODINA – OŽRK „Jagodina“, večeras, na svom terenu, u revanš utakmici, trećeg kola Kupa EHF, dočekuje ekipu „Šeflera“ iz Debrecina (Mađarska), od koje je, u prvoj utakmici, u Debrecinu, doživela ubedljiv poraz 37:26 (17:13).

Utakmica se igra u Sportskoj hali Jagodinskog sporstkog saveza, sa početkom u 19 sati.

Iako gošće dolaze u Jagodinu sa 11 golova razlike, a i veoma su dobre, među igračicama i rukovodstvom jagodinskog ženskog supreligaša u rukometu, kako su izjavili Tanjugu, i ne pomišljaju da je sve gotovo.

Kažu da će dati sve od sebe, da „anuliraju prednost Mađarica“ i dodaju da će im podrška sa tribinu biti neophodna.

U prvoj utakmici u Debrecinu, Jagodinke su u prvom poluvremenu bile ravnopravan protivnik. U nekoliko navrata „bile su na domak da uhvate priključak“. Međutim, u drugom poluvremenu rukometašice „Šeflera“ su, nošene podrškom publike, zaigrale dleko agresivnije a „i sve im je polazilo za rukom“.