Aguero glumi Bobana: Udario redara jer je srušio navijača?! (video)

Navijač Mančester Situja završio je na travi nakon što su ga srušili redari dok je slavio gol u 98. minuti. To je vidio Serhio Aguero koji se suprotstavio redaru koji je držao navijača, prenose sportski mediji.

Mančester Siti, koji izgleda kao grupa preplaćenih zvezda bez igre i vizije, ali i kojeg prati velika doza sreće, golom u 98. minuti pobedio je Bornemut sa 2-1 i to burno proslavio sa svojim navijačima koji su stigli na gostovanje.

Redari su jedva zadržali gostujuće navijače da ne provale na travnjak nakon Sterlingovog gola u osmoj minuti sudačke nadoknade, a pet je pokazao četvrti sudija.

Bournemouth: Bio je to nesporazum, povlačimo optužbe

Isti redar optužio je Argentinca da ga je udario pa se u sve umešala i policija. Na videu i slikama vidi se da Aguero ide prema redaru koji mu dvaput odguruje ruku. Potom ispred igrača  staje policajac i raspravlja s njim.

Ali ne vidi se nikakav udarac. Aguero se hteo vratiti do redara, ali policajac mu to nije dopustio.

Policija je uzela izjave redara, a Bournemoth je nešto kasnije objavio kako je sve nesporazum te da redari povlače optužbe.