Devojka zamolila Ronalda za fotografiju, o njegovoj reakciji bruji svet (video)

Kristijano Ronaldo postigao je svoj prvi gol ove sezone i svoj prvi ikad u Ligi Evrope kada je realizovao jedanaesterac za Mančester Junajted u 39. minutu utakmice protiv moldavskog Šerifa, u susretu 2. kola grupe E Lige Evrope. Već do poluvremena je bilo 2:0, budući da je pre njega gol postigao i Džejdon Sančo, a tim rezultatom utakmica je i završena.

Mnogi mediji izdvajaju trenutak s tog susreta koji se dogodio kad su igrači išli prema svlačionici na odmor na poluvremenu.

Kamere su pratile Ronalda i uhvatile trenutak u kojem članica lekarskog tima na stadionu Zimbru pokušava da zamoli Portugalca za zajedničku fotografiju.

Odbio je, a da je nije ni pogledao. Samo je ispružio ruku u njenom smeru i dao joj do znanja da nije raspoložen.