Djordjević strelac u porazu Lacija

Fudbaleri Sampdorije pobedili su danas na svom terenu Lacio sa 2:1, dok je Sasuolo slavio protiv Torina sa 3:1 u utakmicama 35. kola italijanske Serije A.

Lacio je poveo već u trećem minutu meča golom srpskog fudbalera Filipa Djordjevića, ali je Sampdorija preokrenula rezultat. Izjednačenje domaćoj ekipi doneo je Fernando u 20. minutu, a konačan rezultat je, na asistenciju Nenad Krstičića, postavio Modibo Diakite u 78. minutu

Sampdorija je posle ove pobede na 14. mestu na tabeli sa 40 bodova, dok je Lacio deveti sa osam bodova više.

Fudbaleri Sasuola su u gostima pobedili Torino sa 3:1.

Golove za Sasuolo postigli su Nikola Sansone u drugom minutu, Federiko Peluso u 75. i Marselo Trota u 95. minutu, dok je jedini strelac za Torino bio Bruno Peres u sedmom minutu.

Sasuolo je sedmi na tabeli sa 52 boda, dok je Torino na 12. mestu sa 10 bodova manje.

Atalanta je sa 1:0 slavila protiv Kjeva na svom terenu, a jedini gol na utakmici postigao je Marko Borijelo u 55. minutu.

Fudbaleri Bolonje su kod kuće bili bolji od Djenove sa 2:0, dok je Palermo ranije danas istim rezulatom pobedio Frosinone.

Kasnije večeras na programu je derbi meč 35. kola Serije A izmedju Fiorentine i Juventusa.