Dva gola Ronalda u pobedi Juventusa

Fudbaleri Juventusa pobedili su danas na svom terenu Sasuolo sa 2:1, u utakmici četvrtog kola italijanskog prvenstva i zadržali maksimalni učinak.

Oba gola, prva u crno-belom dresu u zvaničnim utakmicama, postigao je Kristijano Ronaldo, u 50. i 65. minutu. Konačan rezultat postavio je Kuma Babakar u prvom minutu nadoknade vremena.

Aktuelni šampion je prvi na tabeli sa svih 12 bodova, a Sasuolo, koji je pretrpeo prvi poraz u prvenstvu, zauzima treće mesto sa sedam bodova.

Roma je kao domaćin odigrala nerešeno 2:2 protiv Kjeva. Domaći su poveli golovima Stefana El Šaravija u 10. i Brajana Kristantea u 30. minutu, ali je ekipa iz Verone uspela da osvoji bod golovima u drugom delu igre.

Prvo je gol postigao Valter Birsa u 52. minutu, a konačan rezultat postavio je Marijuš Stepinski u 83.

Roma je vezala tri utakmice bez pobede i sa pet bodova zauzima osmo mesto. Kjevo je poslednji i sada ima minus jedan bod posle dva remija, zbog kazne Fudbalskog saveza oduzimanjem tri boda.

Udineze i Torino odigrali su nerešeno 1:1, a Djenova je kao domaćin pobedila Bolonju.

Kasnije igraju Empoli-Lacio i Kaljari-Milan.