Fudbaleri Partizana savladali Novi Pazar

Fudbaleri Partizana pobedili su večeras na svom terenu ekipu Novog Pazara sa 2:0, u meču 19. kola Super lige Srbije.

Crno-beli su poveli golom Marka Milovanovića u 50. minutu. On je iskoristio centaršut Kvinsija Meniga i glavom postigao prvi gol na meču.

Igrač gostiju Milan Joksimović je u 58. minutu napravio prekršaj u svom šesnaestercu, nad Rikardom Gomešom.

Gol je minut kasnije sa penala postigao Nemanja Jović.

Utakmici je prethodio minut ćutanja povodom smrti legendarnog igrača Partizana Momčila Moce Vukotića.

Tokom utakmice navijači crno-belih su skandirali njegovo ime.

Manja grupa navijača domaćeg tima je tokom utakmice uzvikivala ime osudjenog ratnog zločinca Ratka Mladića.

Partizan je prvi na tabeli Super lige Srbije sa 53 boda, tri više od drugoplasirane Crvene zvezde, dok je Novi Pazar poslednji 16. sa 15 bodova.

U sledećem kolu Partizan gostuje Metalcu u Gornjem Milanovcu, a Novi Pazar dočekuje Voždovac.