Katastrofa Reala – čak tri penala protiv i autogol (video)

Valensija je na Mestalji savladala Real Madrid rezultatom 4:1. Het-trik sa bele tačke upisao je Karlos Soler.

Sve je odlično počelo za Real. Madriđani su u 23. minuti došli do prednosti kada je Karim Benzema sjajnim udarcem pogodio za 0:1.

Noćne more Reala krenule su 12 minuta kasnije kada je sviran penal za domaće. Soler je uzeo loptu i savladao Tiboa Kurtou za izjednačenje.

Potpuni preokret dogodio se u finišu prvog poluvremena kada je Rafael Varan postigao autogol.

U 53. minuti sviran je drugi penal za Valensiju. Marselo je u kaznenom prostoru startovao na Maksimilijana  Gomeza, a arbitar Hesus Hil Mancano  pokazao je na bijelu tačku. Siguran realizator ponovo je bio Soler.

Devet minuta kasnije novi jedanaesterac za domaće. Serhio Ramos je igrao rukom, a sudija Mancano treći put signalizirao najstrožu kaznu. Soler je i treći put bio precizan sa bele tačke i postavio konačan rezultat utakmice 4:1, prenose sportski mediji.