Mančester siti ubedljiv protiv Arsenala (VIDEO)

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su danas na svom terenu Arsenal sa 5:0, u utakmici trećeg kola Premijer lige.

Aktuelni šampion poveo je u sedmom minutu golom Ilkaja Gundogana, a pet minuta kasnije prednost je udvostručio Feran Tores. Treći pogodak za domaće postigao je Gabrijel Žezus, a zatim je strelac bio Rodri.

Konačan rezultat postavio je Tores, svojim drugim golom na utakmici, u 84. minutu.

Arsenal je od 35. minuta igrao sa desetoricom, pošto je crveni karton dobio Granit Džaka pošto je startovao sa obe noge na Žoaa Kansela.

Siti je sada prvi na tabeli sa šest bodova.

Arsenal je danas samo imao jedan šut ka golu, ali  on nije išao u okvir gola. Ekipa je poslednja na tabeli posle sva tri poraza na početku šampionata, uz gol razliku 0:9.