Minimalna pobeda Zvezde nad Čukaričkim

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras na svom terenu Čukarički sa 1:0, u utakmici trećeg kola plej-ofa Super lige Srbije.

Jedini gol na meču postigao je El Fardu Ben u 40. minutu.

Zvezda je do vodjstva mogla u 27. minutu, kada je Milan Pavkov glavom posle kornera pogodio stativu.

Najbolju priliku gosti su imali u 37. minutu iz slobodnog udarca, koji je izveo Miladin Stevanović.

Gol za pobedu crveno-belih postigao je tri minuta kasnije Ben. Sa distance je šutirao Seku Sanogo, a lopta se u nastavku akcije odbila do Bena.

Meč je u drugom poluvremenu bio prekinut desetak minuta, zbog povrede golmana i kapitena Zvezde Milana Borjana.

Zvezda je sada na prvom mestu Super lige Srbije sa 88 bodova, ima dva više od drugoplasiranog Partizana, dok je Čukarički treći sa 54 boda.

Crveno-beli u narednom kolu gostuju Vojvodini, a Čukarički dočekuje Radnički iz Niša.