Mitrović strelac za Fulam u pobedi protiv Lidsa

LIDS – Fudbaleri Fulama pobedili su danas u gostima ekipu Lidsa 3:2 u meču 13. kola engleske Premijer lige.

Domaći fudbaleri poveli su golom Rodriga u 20. minutu, a izjednačenje gostima doneo je srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović u 26. minutu.

To je bio deveti gol srpskog napadača ove sezone u Premijer ligi. Mitrović je zamenjen u 93. minutu.

Golove za londonski klub postigli su još Bobi Rajd u 74. i Vilijan u 84. minutu. Krusensio Samervil ublažio je poraz Lidsa u 92. minutu.

Fulam je sedmi na tabeli sa 18 bodova, dok je Lids 18. sa devet.

Fulam će u narednom kolu na svom terenu dočekati Everton, dok će Lids gostovati Liverpulu.

U ostalim današnjim utakmicama 13. kola Premijer lige postignuti su sledeći rezultati: Aston Vila – Brentford 4:0, Sautempton – Arsenal 1:1 i Vulverhempton – Lester 0:4.