Mladi fudbaleri odigrali nerešeno sa Farskim ostrvima

BEOGRAD – Mlada fudbalska reprezentacija Srbije odigrala je danas u gostima nerešeno 1:1 (0:0) sa selekcijom Farskih ostrva u utakmici poslednjeg, 10. kola grupe H kvalifikacija za Evropsko prvenstvo za igrače do 21 godine.

„Orlići“ su bili bolji rival u prvom poluvremenu, ali je najbolju priliku za postizanje pogotka propustio domaći tim. Srbija je imala više loptu u posedu u prvih 45 minuta, ali golova nije bilo.

Srbija je zaigrala angažovanije u drugom delu meča, ali su domaći fudbaler poveli u 55. minutu preko Nilsena. Naša selekcija je u tek u 77. minutu uspela da izjednači. Belić je bio asistent, a Mitrović snažnim udarcem pogodio mrežu Farskih ostrva.

Naša selekcija je kvalifikacije završila na trećem mestu na tabeli sa 12 bodova i nije uspela da se plasira na EP. „Orlići“ su ostvarili po tri pobede i remija, a zabeležili su čak četiri poraza uz gol razliku 10:11.