Mladost GAT nanela Partizanu jedan od najteÅžih poraza u Humskoj

Fudbaleri Partizana poraŞeni su večeras od Mladosti GAT sa 0:4, u meču 21. kola Super lige Srbije.

Strelcii za goste iz Novog Sada bili su Romen Gal u trećem, Fagundes Del Belo u 11, Novica Maksimović iz penala u 54. i Nemanja Milić u 58. minutu.

Najbolju priliku na meču Partizan je imao u 68. minutu kada je Kvinsi Menig pogodio stativu.

Ovo je najteÅži prvenstveni poraz Partizana u Humskoj joÅĄ od 1976. godine kada je poraÅžen od splitskog Hajduka sa 1:6.

Crno-beli su upisali treći poraz u prvenstvu i zauzimaju drugu poziciju na tabeli sa 46 bodova, 11 manje od prvoplasirane Crvene zvezde.

Mladost GAT je zabeleŞila četvrtu pobedu i sa 16 bodova se nalazi na pretposlednjem, 15. mestu.

U narednom kolu, Partizan će gostovati Spartaku, dok će Mladost GAT dočekati TSC.