Partizan siguran protiv Zlatibora

Fudbaleri Partizana pobedili su danas Zlatibor sa 5:1, u 27. kolu Super lige.

Partizan je vodio sa 3:0 na poluvremenu, golovima Nemanje Jovića u 21, Takume Asana u 34. i Bibrasa Natha iz penala u 44. minutu.

Zlatibor je smanjio zaostatak u 52. minutu pogotkom Nenada Sevića.

Potom su strelci za Partizan bili Žan-Kristof Baebek u 74. i Slobodan Urošević u 83. minutu.

Partizan je nastavio pobednički niz i drugi je na tabeli sa 68 bodova, devet manje od vodeće Crvene zvezde.

Ekipa Zlatibora ima 21 bod i u zoni je ispadanja iz srpskog prvenstva, na 18. mestu.

Stanojević zadovoljan pobedom nad Zlatiborom: Ispalo je super

Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je da je zadovoljan zbog današnje pobede nad Zlatiborom.

„Naravno da sam zadovoljan. Mislim da smo dobro igrali, kontrolisali dešavanja na teškom terenu. Na kraju je ispalo super“, rekao je Stanojević za televiziju za Arena posle utakmice.

Partizan je sa 5:1 pobedio Zlatibor na svom stadionu u 27. kolu Super lige Srbije.

Trener Zlatibora Ljubomir Ristovski rekao je da je ovo najlošija utakmica te ekipe od kad je na tom mestu.

„Ovo je najslabija partija od kako sam trener Zlatibora. Mnogo golova smo poklonili Partizanu. Jeste Partizan to što jeste, ali smo im bukvalno poklanjali golove“, rekao je Ristovski.