Partizanovi tinejdzeri slomili Novi Pazar za ostanak na vrhu

BEOGRAD – Fudbaleri Partizana pobedili su večeras Novi Pazar sa 2:0 (0:0) na stadionu u Humskoj, u 19. kolu Superlige Srbije.

Crno-beli su su otpor gostiju slomili početkom drugog poluvremena, kada je 18-godišnji Marko Milovanović u 50. minutu postigao gol za vođstvo, da bi devet minuta kasnije, godinu dana stariji Nemanja Jović, sa penala postavio konačnih 2:0.

Izabranci Aleksandra Stanojevića i posle 19.kola ostali su jedini neporaženi tim u domaćem prvenstvu, a večerašnji trijumf bio im je 17. u sezoni.

Sada sa 53 poena drže čelnu poziciju na tabeli ispred Crvene zvezde, koja ima tri boda manje.

Duel između Partizana i Novog Pazara počeo je minutom ćutanja za legendu crno-belih Momčila Mocu Vukotića, koji je u petak preminuo u 72. godini, a igrači oba tima nosili su majice sa njegovim likom.