Pobeda Brinjone u kombinaciji, Ignjatović završila kao 14.

KRAN MONTANA – Italijanska skijašica Federika Brinjone trijumfovala je danas u alpskoj kombinaciji, koje je vožena u Kran Montani.

Ovom pobedom Brinjone je preuzela je vodeću poziciju u Svetskom kupu od Mikalele Šifrin, a do 15. pobede u karijeri došla je rezultatom 1:56.24.

Na drugom mestu završila je Austrijanka Franciska Grič (1:57.16), a na treći stepenik pobednickog postolju popela se i Čehinja Ester Ledecka (1:58.06).

Srpska skijašica Nevena Ignjatović zauzela je 14. poziciju, a za pobednicom je imala zaostatak od 4.76 sekundi.

Ovo je treći najbolji rezultat u karijeri za Ignjatović, koja je osvojila 18 bodova u Svetskom kupu.

Takmičenje u Svetskom kupu se nastavlja sledećeg vikenda u italijanskom La Tulu.