Pobeda fudbalera Zvezde u Novom Sadu

NOVI SAD – Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras Vojvodinu 2:0 (1:0) u Novom Sadu u 15. kolu Superlige.

Izabranici Dejana Stankovića poveli su u 26. minutu golom Milana Gajića, a strelac drugog gola bio je El Fardu Ben sa penala u 75. minutu, koji je skrivo Ognjen Đuričin nespretnim startom nad Veljkom Nikolićem.

Crveno-beli sada imaju 41 bod na prvom mestu na tabeli, dok je ekipa Nenada Lalatovića na trećoj poziciji sa 30 bodova, dva manje od drugoplasiranog Partizana.

Rezultati 15. kola: Mladost – Čukarički 1:1, Javor – Spartak 1:3, Radnik – Mačva 3:0.

Inđija – Radnički Niš 1:0, Voždovac – Novi Pazar 1:1, Napredak – TSC 2:1, Zlatibor – Bačka 1:0, Vojvodina – Crvena zvezda 0:2. Odloženo: Rad – Metalac.