Pobede fudbalera Čukaričkog i TSC-a

BEOGRAD – Fudbaleri Čukaričkog pobedili su večeras Rad 2:0 (1:0) u 22. kolu Superlige Srbije.
Brđani su do trijumfa na Banjici došli golovima Đorđa Jovanovića u 10. i 64. minutu i posle 22. kola imaju 42 boda i drže četvrto mesto na tabeli.

Ranije danas TSC je pobedio Zlatibor na gostovanju, a strelac jedinog gola bio je Nenad Lukić u 59. minutu meča.
Zlatibor je veliku šansu imao u 20. minutu, ali Danilo Milenković nije iskoristio penal.

Ekipa Mladena Krstajića meč u Čajetini završila je sa 10 igrača, pošto je Janko Tumbašević zbog drugog žutog kartona morao da napusti teren u 77. minutu.

Rezultati 22. kola: Zlatibor – TSC 0:1, Rad – Čukarički 0:2. Sutra: Inđija – Mladost, Javor – Partizan (13.00), Bačka – Proleter, Radnik – Napredak, Novi Pazar – Radnički Niš, Vojvodina – Voždovac (16.00), Metalac – Spartak (18.00). Crvena zvezda – Mačva (odloženo).

Tabela: Crvena zvezda 59 bodova, Partizan 50, Vojvodina 43, Čukarički 42, Spartak 37, TSC 34, Proleter 33, Radnički Niš 31, Radnik 29, Voždovac 29, Mladost 27, Metalac 26, Javor 25, Novi Pazar 21, Rad 20, Napredak 19, Inđija 19, Zlatibor 17, Mačva 17, Bačka 14.