Remi Juventusa, pobeda Sevilje, golovi Vlahovića i Gudelja u Ligi Evropa

Fudbaleri Juventusa odigrali su večeras na svom terenu u Torinu nerešeno 1:1 protiv Nanta, u prvoj utakmici baraža za osminu finala Lige Evropa.

Juventus je poveo u 13. minutu golom srpskog reprezentativca Dušana Vlahovića, a izjednačio je Ludovik Blas u 60. minutu.

Fudbaleri Monaka pobedili su u Leverkuzenu domaći Bajer sa 3:2.

Monako je poveo autogolom koji je u devetom minutu postigao Lukaš Hradecki, a izjednačio je Musa Dijabi u 48. minutu. Prednost domaćima doneo je Florijan Virc u 59. minutu, a gosti su izjednačili golom Krepina Dijate u 74. minutu.

Pobedu Monaku obezbedio je Aksel Disasi golom u drugom minutu nadoknade vremena.

Fudbaleri Sevilje pobedili su na svom terenu PSV sa 3:0.

Sevilja je povela golom koji je postigao Jusef En Nesiri u drugom minutu nadoknade vremena prvog poluvremena. Prednost je udvostručio Lukas Okampos u 50. minutu, a konačan rezultat postavio je srpski fudbaler Nemanja Gudelj u 55. minutu.

Fudbaleri Sportinga odigrali su na domaćem terenu u Lisabonu nerešeno 1:1 protiv Mitjilanda.

Danska ekipa povela je golom Emama Ašura u 77. minutu, a izjednačio je Sebastijan Koates pogotkom u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Revanš utakmice na programu su za sedam dana u Monaku, Nantu, Ajndhovenu i Herningu.