ล est golova Njukasla u pobedi protiv Totenhema, Vest Hem ubedljiv protiv Bornmuta

Fudbaleri Njukasla pobedili su danas na svom terenu Totenhem sa 6:1, u utakmici 32. kola Premijer lige.

Crno-beli su na Sent Dลพejms Parku veฤ‡ do 21. minuta vodili sa 5:0. Dvostruki strelci bili su Dลพejkob Marfi, golovima u drugom i devetom minutu i Aleksander Isak, golovima u 19. i 21. minutu.

Golove za domaฤ‡e postigli su joลก ลฝoelinton u ลกestom i Kalum Vilson u 67. minutu.

Jedini gol za Totenhem postigao je kapiten Hari Kejn u 49. minutu.

Njukasl ima 16 pobeda u ligi i treฤ‡i je na tabeli sa 59 bodova.

Totenhem je ugrozio ลกanse za plasman u Ligu ลกampiona, zauzima peto mesto sa 53 boda.

Fudbaleri Vest Hema pobedili su na gostujuฤ‡em terenu Bornmut sa 4:0.

Londonska ekipa povela je u petom minutu golom Majkla Antonija, a sedam minuta kasnije prednost je udvostruฤio Lukas Paketa.

Strelac treฤ‡eg kola bio je Deklan Rajs u 43. minutu, a konaฤan rezultat postavio je Pablo Fornals golom u 72. minutu. Njihov saigraฤ Maksvel Korne postigao je pogodak u prvom minutu nadoknade, ali je posle upotrebe VAR tehnologije poniลกten zbog ofsajda.

Vest Hem je osvojio vaลพne bodove u borbi za opstanak, posle devete pobede na 13. mestu ima 34 bodova, ลกest viลกe od zone ispadanja.