Siti ubedljiv uz het-trik i dva promašena penala Aguera

Fudbaleri Mančester sitija pobedili večeras u gostima Steauu sa 5:0 u prvoj utakmici baraža za Ligu šampiona, u meču koji je obeležio Serhio Aguero, koji je postigao het-trik i promašio dva penala.

Aguero je promašio penale u osmom i 21. minutu, a golove je dao u 41, 78. i 89. minutu za ubedljivu pobedu Sitija.

Ostali mečevi doneli su još dve pobede i dva remija.

Borusija Menhengladbah pobedila je u gostima Jang Bojs sa 3:1, a jedini strelac za švajcarski tim bio je Miralem Sulejmani u 56. minutu.

Kopenhagen je kod kuće pobedio Apoel sa 1:0, a strelac pobedonosnog gola bio je srpski internacionalac Andrija Pavlović.

U ostalim mečevima, Ajaks je kod kuće odigrao 1:1 sa Rostovom, dok je zagrebački Dinamo na svom terenu spasao remi protiv Salcburga u meču koji se završio takodje 1:1.

Sutra se igra još pet mečeva baraža. Revanši su na programu sledeće nedelje.