Spektakl na Banovom brdu, Čukarički do boda u 98.

BEOGRAD – Fudbaleri Čukaričkog i Vojvodine odigrali su nerešeno 3:3 (2:0) u spektakularnom derbiju 21. kola Superlige.

Čukarički je na poluvremenu imao 2:0, Novosađani su posle isključenja Srđana Mijailovića u drugom minutu nastavka uspeli da naprave čudesan preokret, ali je domaćin u osmom minutu nadoknade „iščupao“ bod.

Rezultati i strelci 21. kola: Čukarički – Vojvodina 3:3 (Birmančević 5, Ćirković 12, Čolović 90+8 – Vukadinović 64. penal, 65, Simić 80), TSC – Rad 0:0, Napredak – Javor 1:1 (Bačanin 75 – Ostojić 11. autogol), Proleter – Zlatibor 2:2 (Kovačević 4, Živojinović 32 – Vukić 9, Janjić 43), Spartak – Bačka 1:0 (Furtula 40), Partizan – Novi Pazar 4:1 (L. Marković 54, Natho 61. penal, Holender 63, Vlajković 87. autogol – Kojić 76). Subota: Voždovac – Inđija, Mačva – Metalac, Mladost – Radnik (13.30),