Traore: Važno je da nismo izgubili

BEOGRAD – Vezni fudbaler Partizana Hamidu Traore izjavio je večeras da je važno da crno-beli nisu poraženi od Nice na domaćem terenu i da su pokazali karakter posle rano primljenog gola.

Francuski tim već u 2. minutu poveo je preko DŽoa Brajana, a izjednačenje (1:1) i bod Partizanu u meču drugog kola D grupe Lige konferencija doneo je Fuseni Dijabate u 60. minutu.

„Nažalost smo primili gol na samom početku, ali sve vreme smo dobro igrali. U drugom poluvremenu smo dali gol I nastavili da igramo dobro. Važno je da nismo izgubili I sada se okrećemo drugim utakmicama“, izjavio je Traore na konferenciji za medije posle meča u Humskoj.

Partizan posle dva odigrana kola ima dva boda, kao i Nica. Lider D grupe je Keln sa četiri boda, dok je na začelju Slovačko sa jednim bodom.