TSC pobedio Partizan u Humskoj

Fudbaleri TSC-a pobedili su danas u Beogradu ekipu Partizana sa 2:1, u utakmici 32. kola Super lige Srbije.

TSC je upisao 19. pobedu od početka šampionata i sada je treći na tabeli sa 66 bodova, odnosno ima samo četiri boda manje od drugoplasiranog Partizana.

TSC je poveo u 29. minutu pogotkom Aleksandra Ćirkovića koji je udarcem sa peterca savladao Aleksandra Jovanovića, a samo šest minuta kasnije crno-beli su izjednačili golom Bibarsa Natha iz slobodnog udarca sa oko 18 metara.

Pobedu gostujućem timu doneo je Saša Jovanović u 76. minutu. On je, samo pet minuta pošto je ušao u igru, iskoristio dobar cenaršut Ifeta Đakovca i glavom savladao Jovanovića.

Desetak minuta posle tog gola, Kastiljo je pogodio mrežu gostiju, ali je taj pogodak domaćeg tima poništen zbog ofsajda.

Fudbaleri Partizana će u narednom kolu dočekati Vojvodinu, dok će TSC gostovati Crvenoj zvezdi.