Užas: Deset šavova na penisu nakon sudara sa saigračem (video)

Fudbaleri Albasetea u 12. kolu španske Segunda Division ugostili su Huesku, ali ono što će se duže pamtiti od same igre i dosadnih 0-0 nakon 90 minuta je bizarna i teška povreda njihovog levog beka Marijana Bitola.

Igrao se 82. minut, Albasete je krenuo u napad, lopta je stigla s desne strane u kazneni prostor Hueske, gde su na nju skočila dva domaća igrača. Umesto lopte prilikom skoka pred golom gostiju napadač Roman Zozulja udario je kramponima – međunožje Argentinca.

Iako se u prvi trenutak nije činilo da je udarac težak, niti je izgledalo kao nešto potencijalno opasno, Bitolo je pao i počeo da se valja od bolova. Pridigao se, pogledao što mu je saigrač napravio od ‘ponosa’ i odmah pozvao lekare u pomoć.

Ubrzo je i zamenjen, a klupski lekar je medijima nakon utakmice potvrdio da je trebalo da se operiše i da je na penisu zaradio čak deset šavova, prenose mediji.