U trendu

Ovako ćemo piti kafu: Konobari pokazali kako zamišljaju svoj posao u doba korone (video)

Nakon što je objavljeno da je otvaranje bašti kafića i restorana u Češkoj planirano za 25. maj, pojedini ugostitelji našalili su se u vezi s tim kako će izgledati njihov posao u budućnosti.

Letní zahrada Brandejské hospody

❗️Termín 25. května 2020 a znovuotevření restauračních zahrádek se kvapem blíží a my nechceme nic nechat náhodě!✅ Mezi hosty a obsluhujícím personálem počítáme s avizovanými rozestupy 1,5 metru. 🧐 Vypracovali jsme interní metodické pokyny a v současné době je v rámci kolektivu uvádíme do praxe a zanášíme do nich případně nastalé problémy. 🎥 Nechali jsme se inspirovat v zahraničí a praktické cvičení jsme zaznamenali na videonahrávací zařízení. Zatím jde vše jako po másle a na 25. května 2020 se moc těšíme! 🙂 V hlavních rolích účinkovali: Host Ing. Králík – Jiří Kavka Číšník Luboš – Pavel VeselýKamera – Vendulka ŘíhováScénář a režie – Pavel Veselý

Gepostet von Brandejská hospoda am Samstag, 18. April 2020

Na Fejsbuku se pojavio zanimljiv video koji je za kratko vreme postao veoma popularan.

„Rok od 25. maja se bliži i dolazi do ponovnog otvaranja restorana i bašti. Ništa ne želimo da prepustimo slučaju. Očekujemo razmak od metar i po između gostiju i osoblja.

Zbog toga smo razvili interna metodološka uputstva i trenutno ih sprovodimo u praksu unutar tima i spremni smo na sve potencijalne poteškoće. Inspirisali smo se u inostranstvu i snimili praktičnu vežbu“, našalili su se u jednom restoranu.

Pratite Krstaricu i preko mobilne aplikacije za Android i iPhone.

Pošalji komentar