Izdvajamo

Izdvajamo

 • TV stanice

Subota, 26. jul 2014. 17:09

TV program - subota, 26. jul 2014.

Filmovi - program posle 15.00

 15.00 AXN Film: "Čarlijevi anđeli"
 15.00 Cinestar Film: "Svemirski psi", animirani film
 15.00 Universal Channel Film: "Supertanker"
 15.10 Sci-Fi Film: "Snežna propast"
 15.20 HBO Film: "Tri inča"
 16.00 Sinemanija Film: "Neuspela mućka"
 16.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Zaštitnik"
 16.00 1000 Film: "Čuvar"
 16.15 Fox Film: "Sve o Stivu"
 16.20 Cinemax Film: "Sena"
 16.30 Fox Movies Film: "Eksplozija Sunca"
 16.40 HBO Comedy Film: "Čuvati tajnog kraljevstva"
 16.50 HBO Film: "Neko pitanje za Bena"
 17.00 RTS 1 Film: "Pod plavim krovom"
 17.00 Prva Film: "Junior"
 17.00 Cinestar Film: "Jakuza"
 17.00 Universal Channel Film: "Superciklon"
 17.03 Pink 2 Film: "On, ona i pas"
 17.05 Sci-Fi Film: "Superoluja"
 17.40 Nova.rs Film: "Vizionari"
 18.00 Fox Movies Film: "Eksplozija Sunca 2"
 18.00 Sinemanija Film: "Tesna koža 3"
 18.00 1000 Film: "Zlatno vreme"
 18.05 Cinemax Film: "Klovnovi"
 18.14 Cinestar Action & Thriller Film: "Paklena noć u Amsterdamu"
 18.25 HBO Comedy Film: "Svermirski ratnici"
 18.35 AXN Film: "Jedini"
 18.35 HBO Film: "Plava laguna: Buđenje"
 18.50 Fox Crime Film: "Davalac"
 19.00 Universal Channel Film: "Betoven 2"
 19.00 Cinestar Film: "Super naivčina"
 19.05 B92 Film: "Bibliotekar - Oštrica sudbine"
 19.30 Nova.rs Film: "Projekat A"
 19.45 Fox Movies Film: "Bela grofica"
 19.55 Sci-Fi Film: "Ajkula napada"
 20.00 1000 Film: "Slatka Moli"
 20.00 HBO Comedy Film: "Selest i Džesi zauvek"
 20.00 Sinemanija Film: "Mačeta"
 20.03 Pink 2 Film: "Kameleon - ostrvo ukletih"
 20.05 HBO Film: "Kruds"
 20.05 Vojvodina 1 Film: "Ronilačko zvono i leptir"
 20.10 Cinemax Film: "Opatica"
 20.15 Cinestar Action & Thriller Film: "Bili smo vojnici"
 20.30 Prva plus Film: "Ostin Pauers: Zlatorgan"
 20.55 B92 Film: "Život na granici"
 21.00 Cinestar Film: "Razvedi me, zavedi me"
 21.00 Universal Channel Film: "Špijunska igra"
 21.00 Sci-Fi Film: "Superciklon"
 21.10 Nova.rs Film: "Stubovi zemlje"
 21.11 RTS 1 Film: "Pisac iz senke"
 21.45 HBO Film: "Persi Džekson"
 22.00 Prva plus Film: "Jezik snova"
 22.00 Fox Movies Film: "Voda"
 22.00 1000 Film: "Poverljivo iz umetničke škole"
 22.00 Fox Film: "Otac brucoš"
 22.03 Pink 2 Film: "Telo kao dokaz"
 22.10 Sinemanija Film: "Jato"
 22.40 Fox Life Film: "Pravo na ljubav"
 22.50 Sci-Fi Film: "Duh ajkule"
 22.55 HBO Comedy Film: "Mladenci"
 23.00 Prva Film: "Vajat Erp"
 23.00 Cinestar Film: "Konobari do daske"
 23.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Sestrinstvo"
 23.25 RTS 1 Film: "Jelou rok"
 23.35 Cinemax Film: "Taksista"
 23.45 Fox Movies Film: "Jedan smer"
 23.45 Vojvodina 1 Film: "Živeti kao sav normalan svet"
 23.55 Prva plus Film: "Bogati Riči"
 00.00 Pink Film: "Talac"
 00.00 1000 Filmovi za odrasle
 00.00 Studio B Film: "Servantes iz Malog mista"
 00.03 Pink 2 Film: "Anakonda 3 - potomstvo"
 00.10 HRT 1 Film: "Krijumčari"
 00.20 Sinemanija Film: "Ludo srećni"
 00.20 HBO Film: "Napad na Belu kuću"
 00.25 HBO Comedy Film: "Usamljeni rendžer"
 00.40 Sci-Fi Film: "Napad dvoglave ajkule
 00.40 Nova.rs Film: "Nema povlačenja, nema predaje"
 00.45 Fox Crime Film: "Davalac"
 01.00 Cinestar Film: "Neočekivano putovanje"
 01.01 Cinestar Action & Thriller Film: "Kuća straha"
 01.30 Cinemax Film: "Strah od vode"
 01.35 Vojvodina 1 Film: "Ronilačko zvono i leptir"
 02.00 Pink Film: "Naoružan"
 02.18 Pink 2 Film: "Vratili smo se - priča o dinosaurusima"
 02.20 Sinemanija Film: "Kula od karata"
 02.30 Sci-Fi Film: "Ukleta škola"
 02.30 HBO Film: "Čekajući bebu"
 03.01 Cinestar Action & Thriller Film: "Svitanje"
 03.10 B92 Film: "Planeta terora"
 03.29 Pink 2 Film: "Grizli"
 03.30 Cinemax Film: "Dobro došli u Kinu"
 03.30 Pink Film: "Talac"
 04.00 1000 Film: "Izgubljeni Samarićanin"
 04.30 Universal Channel Film: "Smrtonosno more"
 04.40 Sinemanija Film: "Pet puta dva"
 05.10 Sinemanija Film: "Irska ruta"
 05.10 Pink 2 Film: "Top sikret"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • subota, 26.07.
 • nedelja, 27.07.
 • ponedeljak, 28.07.
 • utorak, 29.07.
 • sreda, 30.07.
 • četvrtak, 31.07.
 • petak, 1.08.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • Art
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Jesenjin
 • Kanal D
 • Metropolis
 • Most
 • Nova.rs
 • Palma plus
 • Panonija
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS satelit
 • RTS digital
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Stankom
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • Animal Planet
 • Atlas
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • Discovery
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TCM
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • Universal Channel
 • HBO
 • HBO Comedy
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Vesti | Život | Prodavnica | Forum | Pričaonica | Internet pristup | Pregled sadržaja
English | Ćirilica | Uslovi korišćenja | Privatnost | Reklamiranje | Poslovi | O Krstarici | Pomoć

Copyright © Krstarica d.o.o. 1999-2014. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.