Čukarički pobedio Mladost, gol debitanta Radonjića

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas Mladost u Lučanima sa 2:0 u zaostaloj utakmici 26. kola Super lige Srbije.

Čukarički se ovom pobedom vratio na deobu trećeg mesta prvenstva Srbije sa 44 boda, dok je Mladost ostala na 10. mestu sa 31 bodom, nakon petog uzastopnog poraza.

Gosti iz Beograda poveli su u 39. minutu golom Petar Bojić posle dodavanja Filipa Stojkovića s desne strane, da bi konačan rezultat postavio debitant Nemanja Radonjić.

Debitantski nastup u dresu Čukaričkog zabeležio je pozajmljeni igrač Rome Nemanja Radonjić. On je u igru ušao u 79. minutu umesto Saše Jovanovića, a samo 10 minuta kasnije istakao se sjajnim solo prodorom i udarcem kojim je savladao Nemanju Krznarića.

Ekipa s Banovog brda je tokom svih 90 minuta imala inicijativu i stvarala šanse pred golom rivala, dok se Mladost uglavnom oslanjala na kontranapade iz kojih nije ugrožen gol Nemanje Stevanovića.

Čukarički će u narednom, 28. kolu Super lige, 2. aprila gostovati Jagodini, dok će Mladost istog dana dočekati ivanjički Javor.