Laciju samo bod u Frozinoneu

Fudbaleri Lacija nisu danas uspeli u gostima da pobede Frozinone, koji se bori za opstanak, pošto su ekipe odigrale meč bez golova u 26. kolu Serije A.

Lacijali su posle lošeg početka sezone popravili formu i počeli su da napadaju Ligu Evropa, ali su posle ovog remija na osmom mestu. Nebeskoplavi imali su više šansi, a najbolje su propustili Filip Djordjević i Vesli Hedt.

Frozinone je u drugom poluvremenu imao dobru šansu u drugom poluvremenu, ali je meč završen bez golova.

Lacio sada ima 37 bodova, jedan manje od sedmoplasiranog Sasuola, koji je ranije danas posle preokreta pobedio Empoli sa 3:2.

Ranije danas, Fiorentina je u gostima pobedila Atalantu sa 3:2 i zadržala treće mesto tabele. U ostalim mečevima, Djenova je pobedila Udineze sa 2:1, a Torino i Karpi odigrali su 0:0.