Издвајамо

субота, 19. октобар 2019. 11:59

ТВ програм - субота, 19. октобар 2019.

Филмови - програм после 9.00

09.10 HBOФилм: "Егзодус: Богови и краљеви"
09.15 СинеманијаФилм: "Рођенданска жеља"
09.30 Fox MoviesФилм: "Сахара"
09.35 HBO 2Филм: "Формула успеха"
09.35 CinestarФилм: "Посебна веза"
09.40 CinemaxФилм: "Мајстор невидљивог ударца"
09.40 AMCФилм: "К-9"
09.45 1000Филм: "Осма страна"
10.00 Cinestar Action & ThrillerФилм: "Непобедиви"
10.05 HBO 3Филм: "Напред, млади Титани!"
10.05 Cinemax 2Филм: "Име жене"
11.00 Sci-FiФилм: "Грендел"
11.10 СинеманијаФилм: "Аламо"
11.15 CinestarФилм: "Први пут"
11.20 AMCФилм: "Велика лига"
11.20 CinemaxФилм: "Човек који је купио Месец"
11.30 1000Филм: "Повратак мумије"
11.35 HBOФилм: "Александер и грозан, ужасан, ло, врло лош дан"
11.35 Cinemax 2Филм: "Краљеви плеса"
11.45 Cinestar Action & ThrillerФилм: "Никита"
11.45 HBO 2Филм: "Оушнових 8"
12.00 Fox MoviesФилм: "Карате Кид"
12.00 DivaФилм: "Трагом лобање - Мистерија Ауроре Тигарден"
12.00 Fox LifeФилм: "Марго на венчању"
12.35 Пинк kidsФилм: "Смотанко и Трапавко: Невероватна мисија"
12.50 HBO 3Филм: "Ready Player One"
13.00 Пинк 2Филм: "Јурећи 3000"
13.00 Sci-FiФилм: "Подизање океана"
13.00 CinestarФилм: "Двострука игра"
13.05 CinemaxФилм: "Ти јуриш!"
13.10 AMCФилм: "Хелбој"
13.25 HBOФилм: "Ноћ у музеју"
13.30 Cinemax 2Филм: "Кавез"
13.35 HBO 2Филм: "Баш сам лепа"
13.35 1000Филм: "Изван сумње"
13.55 Cinestar Action & ThrillerФилм: "Црвени репови"
14.00 DivaФилм: "Кафић пун љубави"
14.15 СинеманијаФилм: "Смешна ствар се догодила на путу за форум"
14.30 Fox MoviesФилм: "У сусрет Божићу"
14.45 CinemaxФилм: "Понекад увек никад"
14.45 CinestarФилм: "Лов на лососе у Јемену"
14.50 Cinemax 2Филм: "Прва светлост"
15.00 Пинк 2Филм: "Њени родитељи"
15.00 FoxФилм: "Икс Мен"
15.10 HBO 3Филм: "Крцко Орашчић и четири краљевства"
15.10 HBOФилм: "Трка до Вештичје планине"
15.10 AMCФилм: "Холивудски полицајци"
15.20 1000Филм: "Мужеви и жене"
15.22 Војводина 1Филм: "Рођени да плешу"
15.25 HBO 2Филм: "Уметност препуштања"
15.35 РТС 2Филм: "Госпођица Слоун"
16.00 Прва плусФилм: "Далеко од очију"
16.00 DivaФилм: "Љубав, свакако"
16.00 Прва kickФилм: "Мумија"
16.00 Sci-FiФилм: "Магељан"
16.10 Cinestar Action & ThrillerФилм: "Незаконити улазак"
16.15 Fox MoviesФилм: "Лепотица и актовка"
16.20 Cinemax 2Филм: "Професор"
16.20 CinemaxФилм: "Браћа Грим"
16.20 СинеманијаФилм: "Обесите их без милости"
16.40 CinestarФилм: "96 сати"
16.50 HBOФилм: "Грозомора 2: Уклета ноћ вештица"
17.00 Пинк 2Филм: "Зелени стршљен"
17.00 БКФилм: "Звезда је рођена"
17.05 1000Филм: "Кони и Карла"
17.05 AMCФилм: "Последњи Мохиканац"
18.00 Fox MoviesФилм: "Америчка пита"
18.00 Прва плусФилм: "Мирис жене"
18.10 Sci-FiФилм: "Махом духови 2"
18.10 Cinemax 2Филм: "Не пуцај"
18.10 Cinestar Action & ThrillerФилм: "Портал смрти"
18.20 CinemaxФилм: "Перспектива"
18.20 CinestarФилм: "Шта жене желе"
18.20 HBOФилм: "Стопалићи"
18.40 1000Филм: "Омиљени пар"
18.40 СинеманијаФилм: "Инвазија трећих лица"
18.55 AMCФилм: "Рупа без дна"
19.00 HBO 2Филм: "Геосторм"
19.30 Пинк kidsФилм: "Дечко мрав"
20.00 Fox MoviesФилм: "Алиса у Земљи чуда"
20.00 HBOФилм: "Шта мушкарци желе"
20.00 Пинк 2Филм: "Транспортер 2"
20.00 Прва плусФилм: "Патрола"
20.00 Cinestar Action & ThrillerФилм: "Грађанин опасних намера"
20.05 Војводина 1Филм: "Без Бога и господара"
20.05 ХРТ 1Филм: "Мексиканац"
20.10 Sci-FiФилм: "Махом духови 3: Ноћ у уклетој кући"
20.10 РТС 2Филм: "Марџори Прајм"
20.25 AMCФилм: "Откачени професор"
20.25 1000Филм: "У игри"
20.30 CinestarФилм: "Подлих осам"
20.30 Cinemax 2Филм: "Поноћни тркач"
21.00 Прва kickФилм: "Повратак мумије"
21.00 СинеманијаФилм: "Терминал"
21.00 Нова СФилм: "Мртав или жив"
21.00 FoxФилм: "Колумбијка"
21.50 Пинк kidsФилм: "Миа и Мигу"
21.55 Cinestar Action & ThrillerФилм: "Последња битка"
21.55 CinemaxФилм: "Школа страве"
21.55 РТС светФилм: "Циганка"
22.00 HBOФилм: "Сад те остављам"
22.00 Sci-FiФилм: "Ко се боји духа још"
22.00 O2.TVФилм: "Дивљаци"
22.00 Fox MoviesФилм: "Такси"
22.00 Пинк 2Филм: "Без очигледног мотива"
22.00 AMCФилм: "Вучји поток"
22.10 Cinemax 2Филм: "Моје лудо срце"
22.10 ХРТ 1Филм: "Црни лабуд"
22.15 Прва плусФилм: "Агенти судбине"
22.30 1000Филм: "Психо"
22.45 AXNФилм: "Људи у црном 2"
22.45 HBO 2Филм: "Астрална подмуклост:Поглавље 4"
22.50 РТС 1Филм: "Отац на службеном путу"
23.05 СинеманијаФилм: "Плесна терапија"
23.25 FoxФилм: "Осми путник: Ускрснуће"
23.25 CinestarФилм: "Све што воле млади"
23.35 AMCФилм: "Фантоми"
23.40 CinemaxФилм: "Ед Вуд"
23.40 Cinemax 2Филм: "Горка жетва"
23.45 HBOФилм: "Удовице"
23.50 Cinestar Action & ThrillerФилм: "Нема мира за нечасне"
00.00 Пинк 2Филм: "Плавуше с факса"
00.15 1000Филм: "Ван Хелсинг"
00.25 AXNФилм: "The Prodigal Boxer"
00.25 HBO 2Филм: "Путовање живота"
00.25 Sci-FiФилм: "Врисак 2"
00.45 ХРТ 1Филм: "Идентитет"
00.45 Прва плусФилм: "Бела тамница"
01.00 Нова СФилм: "Добро јутро, Вијетнаме"
01.10 AMCФилм: "Мрак филм 2"
01.10 CinestarФилм: "У име правде"
01.15 Прва kickФилм: "Казна на Ајгеру"
01.20 РТС 1Филм: "Млада крв"
01.25 Cinemax 2Филм: "Биће крви"
01.25 СинеманијаФилм: "Ноћ вештица 5"
01.50 Cinestar Action & ThrillerФилм: "Ред ридинг: године господње 1980."
01.50 HBOФилм: "300: Успон царства"
02.00 Пинк 2Филм: "Јелена Тројанска"
02.15 HBO 2Филм: "Надам се да ћеш следећи пут умрети"
02.20 Војводина 1Филм: "Рођени да плешу"
02.20 1000Филм: "Хана"
02.30 AMCФилм: "Лице са ожиљком"
02.45 HBO 3Филм: "Ready Player One"
02.55 Sci-FiФилм: "Врисак"
03.00 СинеманијаФилм: "Дилер"
03.30 ПрваФилм: "Матора гунђала"
03.35 HBOФилм: "Шта мушкарци желе"
03.54 РТС 2Филм: "Госпођица Слоун"
03.55 HBO 2Филм: "Миљеница"
04.00 Cinemax 2Филм: "Краљеви плеса"
04.30 СинеманијаФилм: "Популарна"
05.00 Пинк 2Филм: "Јурећи 3000"
05.05 HBO 3Филм: "Сара Силверман: Људи су чудо"
05.15 1000Филм: "Винслов син"


Телевизије задржавају право на измену програма. ТВ програм се ажурира сваког јутра.

 
Програм по данима

 • субота, 19.10.
 • недеља, 20.10.

Преглед

 • Филмови
 • Садржај филмова
 • Серије
 • Спорт
 • Дечји програм
 • Цртани филмови
 • Документарни програм
 • Музички програм
 • Квизови
 • Вести

Домаћи канали

 • Аренаспорт 1
 • Аренаспорт 2
 • Аренаспорт 3
 • Аренаспорт 4
 • БК
 • Војводина 1
 • Војводина 2
 • Гранд
 • Коперникус
 • Мост
 • Н1
 • Наша
 • Нова С
 • O2.TV
 • Палма плус
 • Пинк
 • Пинк 2
 • Пинк 3
 • Пинк kids
 • Пинк family
 • Прва
 • Прва kick
 • Прва плус
 • РТС 1
 • РТС 2
 • РТС 3
 • РТС свет
 • Синеманија
 • СОС
 • Спорт клуб 1
 • Спорт клуб 2
 • Спорт клуб 3
 • Студио Б
 • Ултра
 • Хепи

Инострани канали

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • БН
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • ОБН
 • Република Српска
 • РТЦГ
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • ХРТ 1
 • ХРТ 2





Почетна страна | Форум | Речник | Игре | Причаоница | Преглед садржаја
О Крстарици | Услови | Приватност | Рекламирање | Послови | Контакт

Copyright © Крстарица 1999-2019. Сва права задржана. Забрањена је репродукција у целини и у деловима без дозволе.