Издвајамо

уторак, 23. април 2019. 14:23

ТВ програм - уторак, 23. април 2019.

Филмови - програм после 12.00

 1000Филм: "И онда је наишла Поли"
12.00 1000Филм: "Аманда и Џек одлазе на камповање"
12.00 Fox LifeФилм: "Мој лажни вереник"
12.00 Пинк 2Филм: "Ккетл Ении Литл Бричиз"
12.00 Fox MoviesФилм: "Мир, љубав и неразумевање"
12.10 HBO 2Филм: "Новозеланђани у Њујорку"
12.10 СинеманијаФилм: "Трупа"
12.35 AMCФилм: "Тајанствени судар"
13.00 HBO 3Филм: "До неба"
13.05 CinestarФилм: "Отмица"
13.10 Cinemax 2Филм: "Зрно"
13.15 Cinestar Action & ThrillerФилм: "Бригаде тигрова"
13.25 ХРТ 2Филм: "Боље три оца него ниједан"
13.30 1000Филм: "Татино обданиште"
13.30 HBOФилм: "Друштвене животиње"
13.40 РТС 1Филм: "Срећна породица"
13.40 HBO 2Филм: "Темпл Грендин"
13.45 Fox MoviesФилм: "Која је она права"
13.50 CinemaxФилм: "Графити"
14.10 AMCФилм: "Неустрашиви Френк"
14.25 CinemaxФилм:"Годзила"
14.25 СинеманијаФилм: "Мислим да пристајем"
15.00 1000Филм: "Аполо 13"
15.05 CinestarФилм: "Супер лузери"
15.15 Прва плусФилм: "Велике невоље у малој Кини"
15.15 Cinemax 2Филм: "Кадилак рекордс"
15.20 HBO 3Филм: "Господин и госпођа Аделман"
15.25 AMCФилм: "Одри Роуз"
15.30 HBO 2Филм: "Осветници: Рат бескраја"
15.35 Cinestar Action & ThrillerФилм: "Млади револвераши"
16.00 Fox MoviesФилм: "Истина и остале лажи"
16.00 Прва kickФилм: "Укус смрти"
16.00 DivaФилм: "Љубав на први поглед"
16.25 СинеманијаФилм: "Потпуно нови завет"
16.25 HBOФилм: "Прави гангстер"
16.30 CinemaxФилм: "Дисфункционална мачка"
17.00 Пинк 2Филм: "Снага 10 Навароне"
17.03 РТС 2Филм: "Биће скоро пропаст света"
17.05 Cinemax 2Филм: "Загрос"
17.05 CinestarФилм: "Сурфери
17.15 AMCФилм: "Чатахучи"
17.15 1000Филм: "Полицајац из вртића"
17.20 HBO 3Филм: "Павле, апостол Христов"
17.35 Cinestar Action & ThrillerФилм: "Крај игре"
18.00 Fox MoviesФилм: "Гимназија за хероје"
18.10 CinemaxФилм: "У ваздуху"
18.45 СинеманијаФилм: "Моја мајка"
18.50 AMCФилм: "Извини што сам жив"
18.50 Cinemax 2Филм: "Хошелага, земља душа"
19.00 HBO 2Филм: "С љубављу, Сајмон"
19.05 1000Филм: "Ајкула 2"
19.15 CinestarФилм: "Јаче од речи"
19.20 Cinestar Action & ThrillerФилм: "Шампиони формуле"
19.35 Пинк kidsФилм: "Гризли водопади"
20.00 Sci-FiФилм: "Велике зле бубе"
20.00 CinemaxФилм: "Адвокат"
20.00 Пинк 2Филм: "Дом госпођице Перегрин за чудновату децу"
20.00 Fox MoviesФилм: "Замена"
20.00 Прва плусФилм: "Мање од нуле"
20.30 Cinemax 2Филм: "Поророка"
20.35 AMCФилм: "Озбиљна месечина"
20.50 HBO 2Филм: "Геосторм"
21.00 CinestarФилм: "Најужи круг"
21.00 Прва kickФилм: "Истините лажи"
21.00 СинеманијаФилм: "Мрачни витез"
21.00 1000Филм: "Полубраћа"
21.00 O2.TVФилм: "Новембарски човек"
21.00 ХРТ 2Филм: "И то се зове љубав"
21.25 Cinestar Action & ThrillerФилм: "Ж.К.В.Д."
21.50 Пинк kidsФилм: "18 смртоносних прстију"
22.00 Прва плусФилм: "Дуг"
22.00 Fox MoviesФилм: "Змај"
22.00 Sci-FiФилм: "Од сумрака до свитања"
22.00 БКФилм: "Рашомон"
22.00 Нова СФилм: "Очеви и кћери"
22.00 AMCФилм: "Непобедиви 3: Искупљење"
22.15 Пинк 2Филм: "Планета таме"
22.29 РТС 3Филм: "Брачно гнездо"
22.30 Војводина 2Филм: "Само ветар"
22.35 1000Филм: "Хана"
22.40 CinestarФилм: "Златни баршун"
22.45 HBOФилм: "Нестала"
22.50 CinemaxФилм: "Мутафуказ"
23.00 HBO 3Филм: "Поново код куће"
23.05 Cinemax 2Филм: "Филмске звезде не умиру у Ливерпулу"
23.10 Cinestar Action & ThrillerФилм: "Васаби"
23.35 AMCФилм: "Универзални војник: Обнављање"
23.45 HBO 2Филм: "Ураган пете категорије"
00.00 O2.TVФилм: "Трка кенонбол 2"
00.05 СинеманијаФилм: "Паклена поморанџа"
00.10 Sci-FiФилм: "Истеривач ђавола 3"
00.15 ХРТ 2Филм: "Боље три оца него ниједан"
00.15 Пинк 2Филм: "Битка за Хадиту"
00.25 1000Филм: "Врата пакла"
00.25 CinemaxФилм: "Бруцоши у фрци"
00.40 HBOФилм: "Ниоткуда"
00.50 Cinemax 2Филм: "Збринути младић"
00.50 CinestarФилм: "Модел"
00.50 Cinestar Action & ThrillerФилм: "Смртоносна опседнутост"
01.30 HBO 2Филм: "Средњошколски љубавник"
01.40 HBO 3Филм: "Нормално срце"
01.55 1000Филм: "Прозор у двориште"
01.55 AMCФилм: "Краљеви Сунца"
02.00 CinemaxФилм: "Излечени"
02.10 Нова СФилм: "Очеви и кћери"
02.15 Прва плусФилм: "Мање од нуле"
02.15 Пинк 2Филм: "Снага 10 Навароне"
02.25 Cinemax 2Филм: "Покајник"
02.25 HBOФилм: "Факултет страха"
02.55 СинеманијаФилм: "Прича над причама"
02.55 HBO 2Филм: "Поносна Мери"
03.03 РТС 2Филм: "Биће скоро пропаст света"
03.35 CinemaxФилм: "Седам минута"
03.40 AMCФилм: "Неприлагођени"
03.50 HBO 3Филм: "Икс мен: Прва класа"
03.50 CinemaxФилм: "Четири пера"
04.10 HBOФилм: "Веридба (2009)"
04.20 Cinemax 2Филм: "Моси"
04.25 HBO 2Филм: "Божићни бис"


Телевизије задржавају право на измену програма. ТВ програм се ажурира сваког јутра.

 
Програм по данима

 • уторак, 23.04.
 • среда, 24.04.
 • четвртак, 25.04.
 • петак, 26.04.

Преглед

 • Филмови
 • Садржај филмова
 • Серије
 • Спорт
 • Дечји програм
 • Цртани филмови
 • Документарни програм
 • Музички програм
 • Квизови
 • Вести

Домаћи канали

 • Аренаспорт 1
 • Аренаспорт 2
 • Аренаспорт 3
 • Аренаспорт 4
 • БК
 • Војводина 1
 • Војводина 2
 • Гранд
 • Коперникус
 • Мост
 • Н1
 • Наша
 • Нова С
 • O2.TV
 • Палма плус
 • Пинк
 • Пинк 2
 • Пинк 3
 • Пинк kids
 • Пинк family
 • Прва
 • Прва kick
 • Прва плус
 • РТС 1
 • РТС 2
 • РТС 3
 • РТС свет
 • Синеманија
 • СОС
 • Спорт клуб 1
 • Спорт клуб 2
 • Спорт клуб 3
 • Студио Б
 • Ултра
 • Хепи

Инострани канали

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • БН
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • ОБН
 • Република Српска
 • РТЦГ
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • ХРТ 1
 • ХРТ 2





Почетна страна | Форум | Речник | Игре | Причаоница | Преглед садржаја
О Крстарици | Услови | Приватност | Рекламирање | Послови | Контакт

Copyright © Крстарица 1999-2019. Сва права задржана. Забрањена је репродукција у целини и у деловима без дозволе.