Издвајамо

среда, 23. октобар 2019. 15:16

ТВ програм - среда, 23. октобар 2019.

Филмови - програм после 13.00

13.05 CinestarФилм: "Стритденс"
13.10 Cinemax 2Филм: "Злочин оца Амара"
13.10 HBOФилм: "Хотел Трансилванија 3: Одмор почиње"
13.20 AMCФилм: "Велика лига"
13.20 HBO 2Филм: "Ready Player One"
13.20 РТС 1Филм: "Вирџина"
13.30 Cinestar Action & ThrillerФилм: "Дечко, дама, краљ, шпијун"
13.30 ХРТ 2Филм: "Пакт преваре"
14.00 DivaФилм: "Три спаваће собе, један леш - Мистерија Ауроре Тигарден"
14.10 СинеманијаФилм: "Скоро пријатељи"
14.15 CinemaxФилм: "Пустињаци"
14.20 1000Филм: "Мери и Марта"
14.45 Fox MoviesФилм: "Транспортер"
14.50 CinestarФилм: "Робин Худ: Краљ Лопова"
14.50 HBOФилм: "Грдана - Зла вила"
15.00 Прва плусФилм: "Трка смрти 2"
15.10 AMCФилм: "Рупа без дна"
15.15 Cinemax 2Филм: "О љубави: Само за одрасле"
15.40 HBO 2Филм: "Лавиринт: Лек смрти"
15.50 HBO 3Филм: "И ђаво носи Праду"
15.50 Cinestar Action & ThrillerФилм: "Златна грозница"
15.55 1000Филм: "Читалачки клуб Џејн Остин"
16.00 Прва kickФилм: "Уљези"
16.05 РТС 2Филм: "Повратак"
16.05 CinemaxФилм: "Духови са Сицилије"
16.15 СинеманијаФилм: "Обрачун с оцем"
16.25 HBOФилм: "Крцко Орашчић и четири краљевства"
16.30 Fox MoviesФилм: "Срце на удици"
16.40 AMCФилм: "Јецаји сунца"
17.00 Пинк 2Филм: "Откачени председник"
17.05 Cinemax 2Филм: "Добар посао у Италији"
17.20 CinestarФилм: "Деда Мраз и ја"
17.35 1000Филм: "Мистер Бин - Филм"
17.35 HBO 3Филм: "Бредов статус"
17.50 Cinestar Action & ThrillerФилм: "Фелицијино путовање"
18.05 HBOФилм: "Алиса иза огледала"
18.10 CinemaxФилм: "Пројекат Флорида"
18.15 Fox MoviesФилм: "Вечита поноћ"
18.30 СинеманијаФилм: "Двобој на Мисурију"
18.35 AMCФилм: "Белфегор, фантом из Лувра"
18.45 Cinemax 2Филм: "Оркански висови"
18.50 CinestarФилм: "Моја велика мрсна православна свадба"
19.00 DivaФилм: "Кућа несталих - Мистерија Ауроре Тигарден"
19.05 1000Филм: "Освајање Бруклина"
19.35 Пинк kidsФилм: "Гумени Тарзан"
20.00 CinemaxФилм: "Склониште у облацима"
20.00 HBOФилм: "Спајдермен: Нови свет"
20.00 Cinestar Action & ThrillerФилм: "Локаут"
20.00 Прва плусФилм: "Њушкала"
20.00 Пинк 2Филм: "Моја назовижена"
20.10 AMCФилм: "Шифра Меркур"
20.30 Cinemax 2Филм: "Поноћни тркач"
20.30 CinestarФилм: "Опасан ум"
20.40 1000Филм: "Месечина"
21.00 O2.TVФилм: "Бекство у зору"
21.00 Прва kickФилм: "Аутостопер"
21.00 СинеманијаФилм: "Трговачки путник"
21.00 DivaФилм: "Заплешимо заједно"
21.00 Fox MoviesФилм: "Транспортер"
21.30 CinemaxФилм: "Зимска браћа"
21.40 Cinestar Action & ThrillerФилм: "Заборављени злочин"
21.50 Пинк kidsФилм: "Господин Месец"
22.00 AMCФилм: "Врисак 3"
22.00 Пинк 2Филм: "Часови очаја"
22.00 Нова СФилм: "Дивљи Бил"
22.00 Sci-FiФилм: "Бајна Моли"
22.00 Прва плусФилм: "Брзина"
22.05 Cinemax 2Филм: "Умри, чудовиште, умри"
22.20 РТС 3Филм: "Кратки филм о љубави"
22.25 Fox MoviesФилм: "Кум"
22.30 1000Филм: "Истеривач ђавола: Почетак"
22.40 HBO 2Филм: "Миљеница"
22.55 HBOФилм: "Три билборда испред Ебинга у Мисурију"
23.00 ПрваФилм: "Љубав на енглески начин"
23.05 CinemaxФилм: "Ми"
23.10 CinestarФилм: "Слатко бекство"
23.15 DivaФилм: "Кафић пун љубави"
23.30 СинеманијаФилм: "Каџаки истинита прича"
23.40 Cinestar Action & ThrillerФилм: "Живот ван граница"
23.55 Cinemax 2Филм: "Последице"
23.55 HBO 3Филм: "Удовице"
23.55 AMCФилм: "Лице са ожиљком"
00.00 O2.TVФилм: "Погрешан прозор"
00.00 Пинк 2Филм: "Ноћно небо"
00.00 Sci-FiФилм: "Милост"
00.20 1000Филм: "Амерички гангстер"
00.40 HBO 2Филм: "Путовање живота"
00.45 CinemaxФилм: "Породица"
00.50 HBOФилм: "Потрага"
01.00 CinestarФилм: "Смртоносна заклетва"
01.25 Cinestar Action & ThrillerФилм: "Остајем с тобом"
01.30 ХРТ 2Филм: "Пакт преваре"
01.30 Cinemax 2Филм: "Тежи начин: Акциони мјузикл"
01.45 СинеманијаФилм: "Човек из воза"
02.00 ПрваФилм: "Луталица"
02.00 Пинк 2Филм: "Библија"
02.10 Cinemax 2Филм: "Љубав је забава"
02.15 Прва плусФилм: "Њушкала"
02.26 РТС 2Филм: "Повратак"
02.30 HBO 2Филм: "Чарлијеви анђели 2: Гас до даске"
02.30 HBOФилм: "Џ. Едгар"
02.40 AMCФилм: "Мрак филм 3"
03.25 СинеманијаФилм: "Несмирени дух"
03.30 Нова СФилм: "Дивљи Бил"
03.55 HBO 3Филм: "Бамблби"
04.00 AMCФилм: "Фантоми"
04.05 Cinemax 2Филм: "Бесконачно"
04.15 HBO 2Филм: "Џеј и Тихи Боб узвраћају ударац"
04.45 HBOФилм: "Истина је сурова, зар не?"
05.00 Пинк 2Филм: "Часови очаја"


Телевизије задржавају право на измену програма. ТВ програм се ажурира сваког јутра.

 
Програм по данима

 • среда, 23.10.
 • четвртак, 24.10.
 • петак, 25.10.

Преглед

 • Филмови
 • Садржај филмова
 • Серије
 • Спорт
 • Дечји програм
 • Цртани филмови
 • Документарни програм
 • Музички програм
 • Квизови
 • Вести

Домаћи канали

 • Аренаспорт 1
 • Аренаспорт 2
 • Аренаспорт 3
 • Аренаспорт 4
 • БК
 • Војводина 1
 • Војводина 2
 • Гранд
 • Коперникус
 • Мост
 • Н1
 • Наша
 • Нова С
 • O2.TV
 • Палма плус
 • Пинк
 • Пинк 2
 • Пинк 3
 • Пинк kids
 • Пинк family
 • Прва
 • Прва kick
 • Прва плус
 • РТС 1
 • РТС 2
 • РТС 3
 • РТС свет
 • Синеманија
 • СОС
 • Спорт клуб 1
 • Спорт клуб 2
 • Спорт клуб 3
 • Студио Б
 • Ултра
 • Хепи

Инострани канали

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • БН
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • ОБН
 • Република Српска
 • РТЦГ
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • ХРТ 1
 • ХРТ 2





Почетна страна | Форум | Речник | Игре | Причаоница | Преглед садржаја
О Крстарици | Услови | Приватност | Рекламирање | Послови | Контакт

Copyright © Крстарица 1999-2019. Сва права задржана. Забрањена је репродукција у целини и у деловима без дозволе.