Gomeš i Obradović za pobedu Partizana u Lučanima

Fudbaleri Partizana pobedili su danas u Lučanima ekipu Mladosti sa 2:0, u utakmici desetog kola Super lige Srbije.

Golove za nova tri boda Partizana postigli su Rikardo Gomeš u trećem i Ivan Obradović u 38. minutu.

Partizan je upisao osmu pobedu od početka šampionata i prvi je na tabeli sa 25 bodova, odnosno ima pet bodova više od Crvene zvezde koja ima meč manje.

Na drugoj strani, Mladost je doživela i sedmi poraz i poslednja je na tabeli sa četiri osvojena boda.

Crno-beli su od početka meča u Lučanima kontrolisali igru, pa su poveli već u trećem minutu kada je Rikardo, posle prodora Obradovića po levom boku i centaršuta, glavom pogodio mrežu Mladosti.

Bio je ovo deseti gol Rikarda na devetom superligaškom meču.

Izabranici Aleksandra Stanojevića su nakon toga nastavili da napadaju i stvaraju šanse, a prednost su duplirali u 38. minutu. Obradović, asistent kod prvog, bio je strelac drugog gola za crno-bele nakon što se najbolje snašao posle kornera.

U nastavku meča je bilo prilika na obe strane, ali se rezultat nije menjao.

Fudbaleri Partizana u narednom kolu Super lige Srbije dočekuju subotički Spartak, dok će Mladost gostovati Voždovcu.