Krajinović u trećem kolu Rolan Garosa

Srpski teniser Filip Krajinović plasirao se danas u treće kolo Rolan Garosa, pošto je savladao Hrvata Borna Goja sa 3:1 po setovima 7:6, 6:2, 5:7, 6:1.

Krajinović, 55. igrač sveta, pobedio je hrvatskog tenisera, 223. na ATP listi, posle tri sata i šest minuta igre.

U prvom setu vidjen je po jedan brejk na obe strane, pa je Krajinović do vodjstva stigao posle taj-brejka u kom je slavio sa 7:5.

Srpski teniser je do 2:0 nula u setovima stigao zahvaljujući brejkovima u drgom i osmom gemu.

Gojo je u 11. gemu trećeg seta oduzeo servis našem teniseru, i u narednom gemu iskoristio prvu set loptu i smanjio rezultat.

U četvrtom setu, Krajinović je ponovio dobru igru iz prva dva. U drugom i četvrtom gemu je oduzeo servis protivniku i stigao do zaslužene pobede.

U trećem kolu, Krajinović će igrati protiv Kanadjanina Feliksa Ože-Alijasima.