LK: Minimalne pobede Lacija, Ludogoreca i AEK-a

Fudbaleri Lacija pobedili su večeras na svom terenu ekipu Kluža sa 1:0, u prvoj utakmici baraža za plasman u osminu finala Lige konferencija.

Lacio je već u 15. minutu ostao sa igračem manje na terenu pošto je crveni karton dobio Patrik, ali je italijanski tim ipak stigao do trijumfa.

Strelac pobedničkog gola bio je Ćiro Imobile u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena u prvom poluvremenu, posle asistencije Felipea Andersona.

Istim rezultatom slavio je i Ludogorec na domaćem terenu protiv Anderlehta, a jedini gol postigao je Igor Tijago u devetom minutu.

Minimalnu prednost pred revanš obezbedio je i AEK iz Larnake koji je pred svojim navijačima pobedio Dnjipro pogotkom Anhela Garsije u 84. minutu.

Revanš utakmice na programu su za nedelju dana.